Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: amadyna1471
2010-12-31, 14:40
Stowarzyszenie Przyjaciół Papug.
Autor Wiadomość
Hebi 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 1 raz
Wiek: 48
Dołączyła: 27 Gru 2009
czyli 5205 dni temu
Posty: 40
Podziękowania: 16/1
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2010-12-31, 13:40   Stowarzyszenie Przyjaciół Papug.

"Pragnę ogłosić, że podjęliśmy decyzję o założeniu Stowarzyszenia Przyjaciół Papug. Pierwsze zebranie grupy roboczej odbędzie się 6 stycznia w Warszawie i po nim będziemy mogli przedstawić więcej szczegółów.

Na początek główne cele stowarzyszenia będą się pokrywać z tym, co i tak już robimy - ale po usankcjonowaniu prawnym będziemy mieć więcej możliwości. Czyli przede wszystkim:
- popularyzacja wiedzy o papugach (nie tylko serwis i forum, także ulotki, współpraca ze sklepami, stoiska na targach i wystawach),
- pomoc finansowa w nagłych przypadkach (zwłaszcza chodzi o pieniądze na badania i leczenie ptaków),
- pomoc logistyczna przy transporcie papug (do lekarza, papug adoptowanych itp.) i materiałów diagnostycznych,
- interwencja w sytuacjach, gdy ktoś się spotka ze źle traktowaną papugą, np. jako ozdobą lokalu,
- interwencja przy stwierdzeniu nieprawidłowości w sklepach.

Od początku planujemy ściśle współpracować z podobnymi organizacjami walczącymi o dobro innych zwierząt, którym się udało - w tej chwili jesteśmy w ścisłym kontakcie ze Stowarzyszeniem Pomocy Królikom i Dogomanią. Zresztą Króliki już od dawna nam nieoficjalnie pomagają. Prowadzimy też rozmowy z dobrymi weterynarzami papuzimi, żeby ich zainteresować tematem. Chcemy też - tutaj były już wstępne rozmowy, ale dość dawno, teraz je podejmujemy na nowo - wejść w początkujący aktualnie nurt jednoczenia stowarzyszeń walczących o prawa zwierząt. To się odbywa pod szyldem Biblioteki Praw Zwierząt. Być może na ten moment jest to marzenie ściętej głowy, ale owa głowa, która marzy o tym, by zrobić zjednoczony silny ruch działający na rzecz praw zwierząt trzymanych w domach jako pupile, jest bardzo zdeterminowana, a jednocześnie nie jest "oszołomem" i ma już za sobą sukcesy. A gdyby to się udało, to pojawiają się zupełnie nowe możliwości, takie jak działanie na rzecz zmiany prawa czy korzystanie z funduszy unijnych. Więc może jest światełko w tunelu?

Środowisko papuzie jest bardzo podzielone, dotychczas były dwie próby założenia stowarzyszenia, obie zakończone niepowodzeniem. Wykończyły je konflikty. Jednak dzięki temu, że nie jesteśmy pierwsi, możemy uniknąć popełnionych już raz błędów, pragniemy tez uczyć się od tych, którym się taka działalność udała. I głęboko wierzymy, że się uda.

Wszystkich, którzy maja jakieś pomysły na etapie założycielskim, zapraszamy do dzielenia się nimi i współpracy. Pozostałe osoby, które chcą działać na rzecz poprawy dobrostanu papug, zapraszamy do zapisywani się, jak już stowarzyszenie zostanie zatwierdzone. Będziemy na bieżąco informować o tym, co się w sprawie stowarzyszenia dzieje."

P.S. Są tutaj osoby, które pamiętają czasy, kiedy ja osobiście brałam udział w konfliktach, o których wspominam. Pragnę w tym miejscu przeprosić za to wszystkich. Ludzie czasem mądrzeją ;-) Mam nadzieję, że uda się nawiązać nową współpracę bez dawnych zaszłości.
_________________
Teraz, kiedy spłonął mój dom, mam lepszy widok na księżyc
Ostatnio zmieniony przez amadyna1471 2010-12-31, 14:41, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5531 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2011-01-01, 09:55   

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie 06.01.2011r. w Warszawie, dokładne miejsce i czas podam na gg 26100140
Myślimy o tym, aby zrzeszać ludzi ponad podziałami na strony, fora, czy inne animozje. Chcielibyśmy, aby stowarzyszenie było reprezentatywne dla różnych grup, zarówno dla trzymaczy, jak i hodowców. Zapraszam , jeśli uda sie zrzeszyć ludzi z różnych środowisk łatwiej będzie można wpływać na szereg działań , które poprawią sytuację , w tym prawodawstwo w Polsce.
Ostatnio zmieniony przez pysia34 2011-01-01, 10:25, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
grajgul 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 16 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 901
Podziękowania: 74/106
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2011-01-01, 13:27   

Do warszawy niestety się nie wybiorę, za daleko. Ale jeśli będzie możliwość chętnie wstąpię w wasze szeregi ;-)
_________________
Artykuły rehabilitacyjne i nie tylko - www.kursmed.com

Pozdrawiam cie Gość, :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5531 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2011-01-01, 14:44   

Serdecznie dziękuję za wsparcie idei :-) Myślę, że tym razem uda się coś pozytywnego zrobić. Mamy też wsparcie Andrzeja Działowskiego z nieaktywnego TMP, który chce aktywnie działać na rzecz naszego stowarzyszenia. Za deklaracje tak znamienitych członków waszego serwisu jeszcze raz serdecznie z góry dziękuję :-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
grajgul 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 16 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 901
Podziękowania: 74/106
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2011-01-01, 14:55   

pysia34, oczywiście jeśli mógłbym w czymś pomóc, to chętnie niestety na chwilę obecną do warszawy dojechać nie mogę
_________________
Artykuły rehabilitacyjne i nie tylko - www.kursmed.com

Pozdrawiam cie Gość, :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Hebi 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 1 raz
Wiek: 48
Dołączyła: 27 Gru 2009
czyli 5205 dni temu
Posty: 40
Podziękowania: 16/1
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-01-01, 16:08   

Dzięki :->

Na razie szukamy ludzi którzy mogą pomóc na etapie organizacyjnym, mają jakieś pomysły, sugestie, chcieliby i mogli pojawić się na spotkaniu organizacyjnym itp. Jak już stowarzyszenie będzie zarejestrowane, będzie gotowy i dostępny statut, to będzie czas na zapisy :-> Wtedy też pojawi się kwestia finansowa - będą ogłaszane oficjalne zbiórki na działalność statutową i zbiórki celowe.

Jeśli chodzi o zebranie 6 stycznia to miejsce i godzina będą ogłoszone publicznie u mnie na forum w wątku http://epapugi.com/forum/...c.php?f=10&t=41 Można też się kontaktować z Pysią lub ze mną.
_________________
Teraz, kiedy spłonął mój dom, mam lepszy widok na księżyc
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Hebi 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 1 raz
Wiek: 48
Dołączyła: 27 Gru 2009
czyli 5205 dni temu
Posty: 40
Podziękowania: 16/1
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-01-04, 12:23   

Zebranie odbędzie się 6 stycznia o godz. 11 w Warszawie w zamówionej salce w Pizza Hut w Warszawie za Rotundą. Adres restauracji to ul. Widok 26. Aktualnie zgłoszonych jest ok. 20 osób.

Jeśli nie zostaną zgłoszone istotne uwagi do statutu wymuszające jego przeredagowanie, zebranie to będzie już zebraniem założycielskim, tzn. zostanie przyjęta uchwała o założeniu stowarzyszenia, uchwała o przyjęciu statutu, wybrany komitet założycielski i zarząd i ew.komisja rewizyjna. Osoby chcące mieć głos stanowiący proszone są o przyniesienie dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Prawo do głosowania mają również osoby małoletnie powyżej 16. roku życia - ale one też muszą mieć jakiś dokument poświadczający tożsamość z numerem PESEL.

Projekt statutu

Uwagi dotyczące statutu (merytoryczne, bo pod względem redakcyjnym tekst będzie jeszcze oszlifowany) są przyjmowane dowolną drogą (wypowiedź na forach, mail, gg, tel. itp.) do samego zebrania. Na zebraniu też jest przewidziana dyskusja nad statutem i ewentualne poprawki.

Podaję swoje namiary:

Justyna Żukowska
tel. 694 660 050
mail: zoltazmija@gmail.com
gg: 24130678
_________________
Teraz, kiedy spłonął mój dom, mam lepszy widok na księżyc
Ostatnio zmieniony przez Hebi 2011-01-04, 12:34, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
krzychu w1 
Specjaliści



Pomógł: 25 razy
Wiek: 57
Dołączył: 30 Sty 2008
czyli 5903 dni temu
Posty: 378
Podziękowania: 23/24
Skąd: Przemyśl
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: 2011-01-04, 19:51   

Kolejne stowarzyszenie,kolejny związek,mamy już ich w kraju chyba ze sto,a i tak nic z tego nie wynika. Żadne z tych co istnieją nie mają żadnej siły przebicia ,jeśli chodzi o nasze ustawodawstwo . Nie mam złudzeń że z tym tworem SPP będzie inaczej.
Poza tym jest tyle związków hodowców ptaków egzotycznych ,które w statutach maja bardzo podobne cele ,że nie widzę najmniejszego sensu aby powstawało nowe stowarzyszenie.
Ale oczywiście można zakładać co się chce,a nóż się uda coś zmienić w tym kraju.


Rozdział II. Cele Stowarzyszenia i sposoby ich realizacji
§ 7
Celami Stowarzyszenia są:
1) prowadzenie i wspieranie szeroko zakrojonej działalności informacyjnej, edukacyjnej, naukowej, kulturalnej i wydawniczej w zakresie prawidłowej opieki nad zwierzętami, w szczególności nad papugami, ochrony środowiska oraz promocji idei praw zwierząt;
2) prowadzona w szerokim zakresie pomoc właścicielom zwierząt, a w szczególności papug, w prawidłowej opiece nad nimi;
może dopiszesz w jaki sposób chcecie pomagać,konkretniej.No i trochę wiedzy członkowie muszą mieć by pomagać,bo papug jest kilka gatunków w hodowlach w kraju. A tak nawiasem to to właśnie forum pomaga i uczy ,tu można się wszystkiego ,albo prawie wszystkiego dowiedzieć,więc po co zakładasz to stowarzyszenie?
Ostatnio zmieniony przez krzychu w1 2011-01-04, 20:03, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5072 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2011-01-04, 19:58   

Hebi, numeru pesel raczej nie możecie wpisywać do bazy danych nawet PFO nie może zbierać takich danych.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Hebi 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 1 raz
Wiek: 48
Dołączyła: 27 Gru 2009
czyli 5205 dni temu
Posty: 40
Podziękowania: 16/1
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-01-04, 20:20   

Amadyna - we wniosku do sądu musza znaleźć się dane (imię i nazwisko; data i miejsce urodzenia; adres zameldowania; numer dowodu osobistego, PESEL) członków założycieli, osób wchodzących w skład komitetu założycielskiego oraz tych organów statutowych, które będą wybrane na zebraniu założycielskim. Czyli w tym przypadku zarządu i komisji rewizyjnej. To są określone formularze, nie można ich w żaden sposób modyfikować, jak jest wymagany PESEL, to jest, i nie mamy nic do gadania.

Krzychu, masz dużo racji. I jasne, że może nam się nie udać. Ale jednak nie masz racji w 100%, dlatego mimo wszystko próbujemy :->

1. Nie ma w Polsce stowarzyszenia papuziego o takim profilu. Są związki hodowców, ale to co innego.
2. Są stowarzyszenia o takim profilu zajmujące się innymi zwierzętami, i właśnie wbrew pozorom niektórym udało się co nieco wywalczyć. Nie są to medialne sprawy, mało się o tym mówi, ale są. Nie od razu Rzym zbudowano. Mam na myśli walke o trzymanie oddzielne szczurów różnej płci czy przesunięcie dolnej granicy wieku sprzedaży królików. Ponadto i tak największą część na początek naszych działań będą stanowić działania edukacyjne, a w ten sposób można zrobić naprawdę dużo.

W każdym razie życzcie nam powodzenia, na pewno nam się przyda :->
_________________
Teraz, kiedy spłonął mój dom, mam lepszy widok na księżyc
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5531 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2011-01-04, 20:26   

Dane niezbędne do rejestracji stowarzyszenia
Dane niezbędne do założenia stowarzyszenia
Imię i Nazwisko Data, miejsce urodzenia Miejsce zamieszkania (ulica, kod, miasto) Nr dowodu osobistego
Nr PESEL
Własnoręczny podpis
Co do stowarzyszenia, nie można zakładać że polegnie, moze uda sie w końcu na tyle zaktywizować środowisko , aby coś z tego wynikło :-)
Co do wiedzy, forum nie dociera do tak szerokiego kręgu do jakiego można dotrzeć jeszcze poza internetem, choć net w dużej mierze również zamierzamy wykorzystać. Osoby które tworzą stowarzyszenie, to zarówno hodowcy jak i hobbyści, w przewadze tych drugich, jednak ludzie obdarzeni dużą wiedzą odnośnie ptaków.
Ostatnio zmieniony przez pysia34 2011-01-04, 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5072 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2011-01-04, 20:43   

pysia34, ale nikt z członków nie poda ci swojego pesel ,chyba że zagwarantujesz że nie wyjdzie to z twojej bazy danych i oświadczysz że pokryjesz wszystkie szkody powstałe na wskutek wycieku danych z twojej bazy danych.Jak masz czyjś pesel to masz wszystko nawet wgląd do jego kąta bankowego. :-P Dlatego nawet taka Organizacja jak Polska Federacja Ornitologiczna musiała zrezygnować z zbierania od hodowców numeru pesel do bazy hodowców(CIH).
Ostatnio zmieniony przez amadyna1471 2011-01-04, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Hebi 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 1 raz
Wiek: 48
Dołączyła: 27 Gru 2009
czyli 5205 dni temu
Posty: 40
Podziękowania: 16/1
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-01-04, 20:58   

Bez tego nie zarejestrują stowarzyszenia. Tu nie chodzi o późniejszych członków, tylko o założycieli i organy statutowe - te dane idą potem do sądu razem ze statutem i uchwałą o powołaniu stowarzyszenia. Tego się nie przeskoczy.

Ale chyba przesadzasz z tym mieniem wszystkiego ;) Przecież na dowodzie jest pesel, a dowód pokazujesz w bardzo różnych miejscach, pesel jest też wymagany w najróżniejszych umowach, jakby za jego pomocą można było zrobić wszystko, to byśmy mieli przerąbane.
_________________
Teraz, kiedy spłonął mój dom, mam lepszy widok na księżyc
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5072 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2011-01-04, 21:30   

Hebi, jako założyciele to tak musicie podać swoje nr pesel do organów statutowych ,ale nie bierzcie tego na siebie żeby brać nr. pesel od członków bo możecie nieźle wtopić.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Hebi 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 1 raz
Wiek: 48
Dołączyła: 27 Gru 2009
czyli 5205 dni temu
Posty: 40
Podziękowania: 16/1
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-01-04, 21:40   

No tak, ale w kontekście zebrania założycielskiego mówimy o założycielach właśnie - ich nazwiska idą do sądu we wniosku o rejestrację i tutaj jest potrzebny PESEL. Od członków niezałożycieli to tak, masz rację. Zbieranie danych osobowych reguluje ustawa o ochronie danych osobowych, też ją znamy :-> Akurat z racji swojego zawodu jestem wyczulona na takie rzeczy, pracuję w instytucji, którą obowiązuje zasada legalizmu, i siedzę w tym od 10 lat. Do tego pomaga nam dwoje prawników. Więc mam nadzieję, że uda nam się to zrobić zgodnie z prawem, mimo że prawo w naszym kraju jest tak porąbane, jak jest :D
_________________
Teraz, kiedy spłonął mój dom, mam lepszy widok na księżyc
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5531 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2011-01-07, 10:58   

W dniu wczorajszym odbyło się zebranie założycielskie :-) jak tylko zarejestruje nas sąd będzie można się zapisywać do Stowarzyszenia Przyjaciół Papug :-) Pierwsze działąnie pragniemy zadeklarować w związku z wystawą w Palmiarni Poznańskiej pod koniec miesiąca :-)
Zapraszamy wszystkich chętnych wkrótce :-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
PiotrS 
Mega User
Hobby-Papugi i WPF



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Cze 2009
czyli 5412 dni temu
Posty: 124
Podziękowania: 6/1
Skąd: Sieraków Wlkp
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: 2011-01-07, 11:41   

W ubiegłym roku zarejestrowaliśmy
Stowarzyszenie Hodowców Papug i Ptaków Egzotycznych www.shpipe-kakadu.yoyo.pl ,
mamy podobne cele co wasze i robimy co w naszej mocy. Niestety w dzisiejszych czasach niema nic za darmo więc koszty są ogromne.
Andrzeja Działowskiego poznałem na spotkaniu TMP jest to bardzo mądry człowiek posiada bardzo obszerna wiedze na temat ptaków.
Dziwie się tylko dlaczego TMP się rozpadło i dlaczego się nie dołączyłaś a teraz odnowa tworzy Stowarzyszenie.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Hebi 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 1 raz
Wiek: 48
Dołączyła: 27 Gru 2009
czyli 5205 dni temu
Posty: 40
Podziękowania: 16/1
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-01-07, 12:15   

Reaktywacja TMP była praktycznie niewykonalna od strony prawnej (taki był pierwotny pomysł). Dlatego robimy to jeszcze raz od nowa, mając nadzieję nie powtórzyć tych samych błędów. Andrzej jest jedną z osób zaangażowanych w tworzenie Stowarzyszenia Przyjaciół Papug i jego doświadczenie z TMP jest na wagę złota - już na tym etapie dużo z niego skorzystaliśmy.

Jeśli chodzi o podobieństwo celów - mimo wszystko uważam, że profil działania takiego stowarzyszenia i stowarzyszenia zrzeszającego hodowców będzie inny. Ale to czas pokaże. Za to obie strony mogą skorzystać na współpracy - jak juz nasze zosstanie zarejestrowane i zacznie działać.

Temat, dlaczego TMP upadło, jest dość skomplikowany i może być konfliktogenny, dlatego myślę, że lepiej nie skupiać się teraz na szukaniu winnych i wytykaniu sobie błędów z przeszłości, lecz na uczeniu się na tym, co było wtedy nie tak i czego można uniknąć. Na pewno potrzebna jest współpraca w środowisku, i to nie tylko papuzim, i ludzie z siłą przebicia, którzy będą w stanie aktywizować środowisko. I pole do tejże aktywizacji - i tutaj dziękuję administratorom wszystkich tych for, na których możemy zamieszczać informacje o stowarzyszeniu, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie dotrzeć do większej ilości ludzi.
_________________
Teraz, kiedy spłonął mój dom, mam lepszy widok na księżyc
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
PawelHH 
Mega User



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
czyli 5477 dni temu
Posty: 130
Podziękowania: 8/11
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-01-13, 14:09   

potkanie jak najbardziej się udało Przyjęliśmy statut i przyjęliśmy wszystkie potrzebne uchwały. W ciągu najbliższych 2 tygodni komitet założycielski złoży wszystkie potrzebne dokumenty do sądu i będziemy czekać na wpis do Krajowego Rejestru Sądowego. Z chwilą wpisu uzyskamy osobowość prawną.

Wybrany na zebraniu założycielskim Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Papug:
1. Justyna Żukowska - prezes
2. Paweł Rutkowski - wiceprezes
3. Wojciech Piątkowski - wiceprezes
4. Beata Dyczewska - skarbnik
5. Renata Szmit - sekretarz.

Wybrana na zebraniu założycielskim Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia Przyjaciół Papug:
1. Barbara Krawczyk - przewodnicząca
2. Teresa Cielecka - członek komisji
3. Magdalena Reduch - członek komisji.





Aktualnie czekamy na wpis do Krajowego Rejestru Sądowego.

Ale nie czekamy z założonymi rękami.
- W dniach 28-30 stycznia będziemy mieć stoisko na wystawie ptaków egzotycznych w poznanskiej palmiarni. Osoba koordynująca - Barbara Krawczyk.
- Wysłaliśmy zgłoszenie udziału w Pikniku Naukowym organizowanym przez Centrum Nauki Kopernik. Osoba koordynująca - Justyna Żukowska
- Planujemy udział w Dniach Ziemi w Warszawie na Polach Mokotowskich. Osoba koordynująca - Renata Szmit.
- Podejmujemy współpracę z wydawnictwem JUT i planujemy rozprowadzać po sklepach zoologicznych i księgarniach atrakcyjne graficznie książeczki edukacyjne na temat opieki nad papugami. Osoba koordynująca - Paweł Rutkowski
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
PawelHH 
Mega User



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
czyli 5477 dni temu
Posty: 130
Podziękowania: 8/11
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-01-31, 16:48   

Link do relacji z wystawy w Poznianiu: http://aviornis.com.pl/viewtopic.php?p=75131#75131

Posiadamy też już własną stronę internetową: www.papugi.org.pl
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 19
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.