Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: wanted
2010-12-17, 23:18
Najlepszy bajkopisarz.
Autor Wiadomość
malak



Dołączył: 13 Gru 2010
czyli 4845 dni temu
Posty: 1
Ostrzeżeń:
 9/5/8
Wysłany: 2010-12-15, 09:20   Najlepszy bajkopisarz.

Przeanalizując wszystkie przypadki, to wniosek nasuwa się taki że ktoś jest co potrzebuje dużo ptaków. Po zbadaniu ile kto ptaków soptrzedaje i jakie ptaki zostały skradzione. To doszliśmy do wniosku ze ta osoba musi je sprzedawa na allegro i stronie lub forum
Najwięcej ptaków zostało sprzedane na pomorzu i pan z nowej wsi lęborskiej je sprzedawal. Tu nie muszę wymienia kto. Bo on się chwali że ma i sprzedaje, a tak wogóle to nic nie rozmarza.
Dla zamydlenia oczów, pisze że to na śląsku, może i na śląsku kradną też, ale ptaki trafiają na pomorze. Ostatnio złapano złodziei ptaków koło Łodzi, tam właśnie mieszkają.
Sam złodziej powiedział że ptaki szły na pomorze, ale do kogo to się bał powiedzieć.
Teraz się domyście komu konta blokują na allegro i ma najwięcej ogłoszeń.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5911 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2010-12-15, 20:42   

malak napisał/a:
Przeanalizując wszystkie przypadki, to wniosek nasuwa się taki że ktoś jest co potrzebuje dużo ptaków. Po zbadaniu ile kto ptaków soptrzedaje i jakie ptaki zostały skradzione. To doszliśmy do wniosku ze ta osoba musi je sprzedawa na allegro i stronie lub forum.
Najwięcej ptaków zostało sprzedane na pomorzu i pan z nowej wsi lęborskiej je sprzedawal. Tu nie muszę wymienia kto. Bo on się chwali że ma i sprzedaje, a tak wogóle to nic nie rozmarza.
Dla zamydlenia oczów, pisze że to na śląsku, może i na śląsku kradną też, ale ptaki trafiają na pomorze. Ostatnio złapano złodziei ptaków koło Łodzi, tam właśnie mieszkają.
Sam złodziej powiedział że ptaki szły na pomorze, ale do kogo to się bał powiedzieć.
Teraz się domyście komu konta blokują na allegro i ma najwięcej ogłoszeń.


Malak aż płakać się chce jak się czyta twoje brednie. Tak się zastanawiam właśnie, ile ta Twoja matka musiała śniegu zjeść by urodzić takiego bałwana :lol: Cała twoja wypowiedż a raczej wypodziny to sam chłam. Lepszych bajek to nawet Andresen i Perro nie wymyślali. Może kiedyś otrzymasz jakąs nagrodę literacką - jak spowazniejesz oczywiście bo póki co to lekarz się o ciebie pyta.

Sam chyba nie wiesz co wypisujesz i jakie bujdy bo to co jest zawarte w twoim poście, niestety większość wie że to wyssane pierdoły z palca by tylko spróbować zaszkodzić mojej osobie jak i Tych kolegów z okolicy Łodzi o których wspominasz.
Człowieku, stań w kolejce za rozumem bo widac że brak ci go i to zapewne jest Twoją bolączka.
Gdybyś chociaż mnie znał to mógł byś cokolwiek pisać ale nawet nie wiesz jaki jestem. Jaka jest moja hodowla i jakie mam roczne odchowy. Cóz, gdybyś chociaż raz był i widział to byś mógł wtedy pisać a tak to wymyślasz jakieś pierdoły.
Nie tobie jest tu pisać o mojej hodowli i ilości ptaków jakie mam, jakie warunki i co odchowuję. Spora ilosć osób z tego Forum jak i nie związanych z nim mnie odwiedziła i Oni tu mogą zabrać odnośnie tego głos a nie TY - człowieczek, a może szczeniak jakiś który uwielbia czymś zaistnieć.

Popatrz też chopie jakie ja ptaki sprzedaję ! Zerknij może też w moją galerię, bo chyba ślepy jesteś ze tam jest sporo fotek ptaków z młodymi, a więc odchowy miewam :lol:
Na wszelkie potrzebne ptaki posiadam stosowne dokumenty o ich wykluciu co też sugeruje że są u mnie odchowy ptaków :!:
Wspominasz o Allegro - cóż, ostatnio zablokowane miałem bo ogłaszałem rozelle - moich lęgów chłopcze. Fotki mam swoje jak i dokumenty o wykluciu ich, obrączki.
Piszesz o ilości ptaków sprzedanych w kraju i że tu króluje Pomorze - oj jakiś ty pusty. Na Pomorzu nie ma takiej ilości hodowców co w głębi kraju czy na śląsku więc wniosek jest prosty.
Moje ptaki sprzedawane to rzecz prosta - dokumenty są o wykluciu, nawet jeśli nie są to ptaki które muszą być rejestrowane w Starostwie, to wet powiatowy i tak odnotowuje wylęg u mnie ptaków i nawet wszelkie kury ma spisane by póżniej w razie jakiejś draki - choroby w regionie np. Ptasiej Grypy - wiedzieć z jakim stadem moga mieć do czynienia.

Jak coś przywożę z Zachodu chłopcze, to też mam stosowne dokumenty na przewóz ptaków bo inaczej normalnie byś ich stamtąd nie przywiózł. Posiadam zezwolenia na wwóz do kraju, zaswiadczenia od wetów tamtejszych że ptaki są zdrowe. Na kilka z tych co przywożę, są jeszcze inne dokumenty więc przestań pisać głupoty bo sam nie wiesz jaka jest rzeczywistość już.
Pisząc swojego posta, oskarżasz też innych kolegów w kraju że sa złodziejami ! Że kradną ptaki a potem dostarczają je na Pomorze. Piszesz że jakiś złodziej się tam przyznał - hmmm cóż, dziwna sprawa bo nie dość że nie było o czymś takim słychać, to dawno już też ktokolwiek by przyjechał w celu kontroli, konfiskaty, spisania odpowiednich papierów itd. Policja nie z takimi miewała do czynienia i dawno by to z niego wyciągnęli.
Człowieku, spójż na siebie jakiś Ty żałosny.


Swoim postem pokazujesz poziom jaki reprezentujesz i jaki jesteś. Czytając twe wypociny każdy może sobie sam wyrobić o Tobie zdanie gdyż wszystko jak się dokładnie przeczyta i złoży, poskłada się też w same rzeczywiste sprawy to łatwo można się domyślić jak piękną bajkę chciałeś napisać.
Reasumując, szkoda mi dalej zabierać sobie mój cenny czas na to by cokolwiek dalej ci pisac bo nie jesteś wart tego. Wskakujesz na strony i myślisz że coś zwojujesz jakimiś wpisami - no niestety poniosłeś klęskę chłopie.
Rada moja jest taka, byś na święta najbliższe sprawił sobie jakieś wczasy w odpowiednim miejscu gdzie Ci mogą pomóc.
Dziękuję ci też bardzo za kolejny dowód który mogę pokazać i użyć zakładając Ci sprawę cywilną. Teraz mam Twoje IP, 2 dowody i to już wystarczy.
Tak więc w nadchodzącym czasie witam w Lęborku !

ps.
a jeśli chodzi o lęgi, ptaki itd. To niechaj wypowiedzą się Ci którzy potrafili do mnie dojechać i odwiedzić moją skromną hodowlę a nie taki "bajkopisarz" jak TY.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Ostatnio zmieniony przez wanted 2010-12-15, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5911 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2010-12-15, 20:59   

Dałem Ci jeszcze możliwość czegokolwiek napisania i przeproszenia bo ode mnie jeszcze warna nie otrzymałes a będzie niestety bo takich jak TY to tutaj nam nie potrzeba. Forum jest dla ludzi ale jak widać Ty sie chyba niezbyt tutaj klasyfikujesz.


No to czekamy na kolejna część opowieści. Dawaj i nie daj się zbyt długo prosić.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5909 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2010-12-15, 21:09   Re: Najlepszy bajkopisarz.

Cytat:
"malak" Ostatnio złapano złodziei ptaków koło Łodzi, tam właśnie mieszkają.


Szkoda tylko ,że to ty tylko o tym słyszałeś nikt więcej,bo jeżeli chodzi o Śląsk to bardzo głośno było nawet było napisane w gazecie ,tak że to dziwne ,że tak cicho jest o tak wielkich kradzieżach.
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Ostatnio zmieniony przez amadyna1471 2010-12-15, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
kamillo1395 
Specjaliści
Kamil Fornalczyk



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/kamillo1395

Moja specjalizacja:
Kury

Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 12 Gru 2009
czyli 5211 dni temu
Posty: 742
Podziękowania: 39/158
Skąd: Łęczyca

Wysłany: 2010-12-15, 21:17   

malak napisał/a:
Najwięcej ptaków zostało sprzedane na pomorzu i pan z nowej wsi lęborskiej je sprzedawal. Tu nie muszę wymienia kto. Bo on się chwali że ma i sprzedaje, a tak wogóle to nic nie rozmarza.


masz jakieś dowody? oczerniając kogoś o co się nie ma dowodów to już przegięcie !!!

a z kąt ty możesz wiedzieć czy rozmnaża czy nie ?!
nie byłeś nie widziałeś to się trochę ucisz!

bo tylko o sobie wystawiasz opinie ! a nie o kimś !


a o Łodzi to nic nie było słychać... i zapewne to kolejna jakaś WYMYŚLONA bujda!
Ostatnio zmieniony przez kamillo1395 2010-12-15, 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wieloszpon71 
Mega User



Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 30 Wrz 2010
czyli 4919 dni temu
Posty: 97
Podziękowania: 19/160
Skąd: łódż
Wysłany: 2010-12-15, 21:33   Re: Najlepszy bajkopisarz.

malak napisał/a:
Przeanalizując wszystkie przypadki, to wniosek nasuwa się taki że ktoś jest co potrzebuje dużo ptaków. Po zbadaniu ile kto ptaków soptrzedaje i jakie ptaki zostały skradzione. To doszliśmy do wniosku ze ta osoba musi je sprzedawa na allegro i stronie lub forum


malak,ale rewelacje żeś wymyślił, ile lat nad tym myślałeś z koleżkami?
ty powinieneś w "Różowej Panterze występować"
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
kozka0503 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Wiek: 32
Dołączył: 26 Sie 2009
czyli 5319 dni temu
Posty: 142
Podziękowania: 17/19
Skąd: Lubicz k. Torunia
Ostrzeżeń:
 1/5/8

Wysłany: 2010-12-15, 21:41   

Najgorsze jest to że prosto w twarz Panu Jackowi by tego nie miał odwagi powiedzieć. A w internecie można pisać i oczerniać ludzi jak się tylko chce. Przykro mi że w naszym kraju i gronie miłośników ptaków i nie tylko znajdują się takie osoby.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Raffy 
Specjaliści



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 26 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sty 2008
czyli 5901 dni temu
Posty: 662
Podziękowania: 23/8
Skąd: Gdańsk

Wysłany: 2010-12-15, 21:49   

Ja proponuję olać TROLLA.
_________________
ptaków sto :-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
michal6700 
Mega User



Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 25 Kwi 2009
czyli 5442 dni temu
Posty: 118
Podziękowania: 2/1
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2010-12-15, 22:52   

Co tu dużo mówić ;)
Kolejny dorosły, bo wątpie żeby jakiemuś szczeniakowi(wiekowo) chciało się pisać takie coś :)
Doszliście do wniosku? Rozumiem że powowałeś do działania wszelkiego rodzaju służby porządkowe w celu badania sprawy czy może z znajomymi mającymi tyle pojęcia o hodowli ptaków tyle co śmieciarz o architekturze, sam uważnie przeglądasz oferty ptaków, wiesz co skradziono ludziom w ostatnim czasie.

Gratuluję ci że znajdujesz na to wszystko czas, nie masz innego zajęcia w domu to zrób coś pożytecznego dla ludzkości i zacznij się uczyć...

Jeśli potrzebujesz dowodów, że ptaki Wanteda są jego, dzwoń do jednego z najlepszych hodowców, jak nie najlepszego hodowcy tragopanów - F.Hermansa.

Człowieku, nadawałbyś się jako prowadzący telegier, takie moje zdanie :)

Pożałować i życzę szybkiego rozwoju, o ile to możliwe ;-)
Pozdrawiam obie strony heh 8-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5909 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2010-12-15, 23:04   

michal6700, myślisz ,że ten człowiek zna F.Hermansa,chyba że z opowieści kolegów bo on to jeszcze za młody jest ,żeby gdziekolwiek był ,a koledzy jego zaglądają tutaj co chwile szpiegując i drukując posty, jak w konspiracji.
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
mirass 
Doświadczony Hodowca
Mirek



Pomógł: 59 razy
Wiek: 31
Dołączył: 13 Sty 2008
czyli 5910 dni temu
Posty: 1709
Podziękowania: 22/15
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-12-16, 15:56   

malak
Dołączył: 13 Gru 2010
czyli 4 dni temu

Akcja propagandowa?
_________________
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
ManiekP 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Lis 2008
czyli 5588 dni temu
Posty: 264
Podziękowania: 22/18
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-12-16, 16:00   

Ja osobiście dziwię się,że można wyłonić fakt z opowieści co udało się niejakiemu "malak'owi"Nie wiem ile lat ma autor tej baśni,ale zafascynował mnie swą umiejętnością oszukiwania ludzi. Beszczelność , hamstwo-a może zazdrość?wszystkie te cechy wykorzystał autor bajki.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
mikado 
Specjaliści
Siamese Fireback



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/mikado

Moja specjalizacja:
Bazanty

Pomógł: 7 razy
Wiek: 109
Dołączył: 12 Maj 2009
czyli 5425 dni temu
Posty: 659
Podziękowania: 59/95
Skąd: Żywiec

Wysłany: 2010-12-16, 17:06   

Temat proponuje zamknąć,a może nawet i usunąć.Jedyne co ma na celu ten post to umyślne oczernienie wanted, oraz zaszkodzenie forum.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5911 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2010-12-16, 23:06   

mikado, ja sam przywróciłem ten temat na Forum ogólne by mogli niektórzy przeczytać i zobaczyć jacy ludzie potrafią wśród nas żyć i kłamać ile wejdzie. Piękne opowieści wyssane z palca.
Przy okazji dodam też, że ja i kolega dostaliśmy warny na forum woliery - On nie wiem za co bo raczej bezpodstawnie, ja zas dostałem ich w ilości 9 sztuk i zostałem zbanowany tam. Cóz, fajnie bo czasu zaoszczędzę na jednym z For.
Dziwi mnie jednak taki fakt, że tragopan który mnie oczerniał tam i malak - nie otrzymali zupełnie nic.
Tak więc inne osoby będące na tamtej stronie - wyzywajcie innych bo to się tam opłaca.

Równi userzy ale jedni mierzeni są inną miarą ;-)
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
misiekpapuga 
Specjaliści



Pomógł: 6 razy
Wiek: 37
Dołączył: 07 Wrz 2009
czyli 5307 dni temu
Posty: 169
Otrzymał 52 podziękowań
Skąd: Tomaszowice
Wysłany: 2010-12-17, 00:01   

Nie bylo mnie chwile a tu proszę - rewelacje jak z "faktu" albo co najmniej "super-expresu". Malak - Weź człowieku się otrząśnij i zimny prysznic sobie weź.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
grajgul 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 16 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5903 dni temu
Posty: 901
Podziękowania: 74/106
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2010-12-17, 07:17   

misiekpapuga napisał/a:
Weź człowieku się otrząśnij i zimny prysznic sobie weź.
proponuje jeszcze żebyś gumowym młotkiem (piiiiiii) uderzył się w głowę.

wanted napisał/a:
Przy okazji dodam też, że ja i kolega dostaliśmy warny na forum woliery - On nie wiem za co bo raczej bezpodstawnie, ja zas dostałem ich w ilości 9 sztuk i zostałem zbanowany tam



oczywiście chodzi o mnie ;)

no i dowody ;)




Jak widać obsługa woliery musi robić coś dwa razy żeby zrobić to dobrze = ŻAŁOSNE :!: :!:




oczywiście wanted został zbanowany ale jego posty z forum nie zostały usunięte...
_________________
Artykuły rehabilitacyjne i nie tylko - www.kursmed.com

Pozdrawiam cie Gość, :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5911 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2010-12-17, 08:24   

grajgul1992, groziłem - jestem tylko ciekaw komu i jak bo jeśli słowa o usunięciu moich postów czy w razie nie przeproszenia przez malaka i że z dowodem mogę się udać na Policję to groźby, to niedługo ciekawe co tam będzie można pisać bo wszystko odbiorą jako groźby czy inne słowa !
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
jola 
Mega User



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 31 Sty 2009
czyli 5526 dni temu
Posty: 200
Podziękowania: 14/17
Skąd: śląskie
Wysłany: 2010-12-17, 08:35   

:-/ grajgul1992 czytałam Twoje wypociny na sb woliery i też odniosłam wrażenie ,że sam o takie traktowanie się prosisz. Chyba lubisz się ,,podkręcać" :lol: :-P
Z drugiej strony patrząc na to chłodno mam wrażenie,że sami zaogniacie sytuację a potem ludzie ,,psy wieszają". Nie warto zniżać się do takiego poziomu i wdawać się w polemikę z ludźmi anonimowymi. Po co za każdym razem się tłumaczyć. Jeśli Was publicznie, anonimowo ,,szkalują" to zadaj proste pytanie; ,,czy pisze o sobie i swych praktykach bo tobie nie są one znane?" tak jak na wolierce odp,,tragopanowi"- odwróciłeś kota ogonem :mrgreen: (choć pierwsza wersja była inna).
Kiedyś weszłam po jakąś inf. na PK i trafiłam zamiast na interesujący mnie temat, to na właśnie chorą polemikę ,,kto, komu, co?". Przeczytałam cały temat i uwierzcie nie miałam chęci tam się rejestrować.
Mam nadzieję, że to forum też nie będzie w tematach przewijać się z chorą polemiką.
wanted - natura ludzka nie szuka winy u siebie tylko u innych. Nieraz może wystarczył Twój mały błąd aby relacje pomiędzy Ci znanymi osobami zmieniły się o 180 stopni. Teraz pod ,,pseudo" piszą ,,bajki" bo tylko w ten sposób mogą Ci dogryść i :-? wyprowadzić z równowagi.
Ostatnio zmieniony przez amadyna1471 2010-12-17, 08:59, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
grajgul 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 16 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5903 dni temu
Posty: 901
Podziękowania: 74/106
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2010-12-17, 13:47   

wanted, a ja przeklinałem, ;-D czekam na dowody gdzie, kiedy przeklinałem na sb woliery... ale od "obsługi" woliery jeszcze nie otrzymałem takowych.
_________________
Artykuły rehabilitacyjne i nie tylko - www.kursmed.com

Pozdrawiam cie Gość, :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Al 
Doświadczony Hodowca



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomogła: 50 razy
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5903 dni temu
Posty: 845
Podziękowania: 53/4
Skąd: Knurów
Ostrzeżeń:
 1/5/8

Wysłany: 2010-12-17, 15:21   

grajgul1992, Dostaniesz jezeli dasz mi dowód gdzie na forum AV nie przestrzegałam regulaminiu i wprowadzalam niemiłą atmosferę. -
wanted, - publikowanie prywatnych e-meili i pw sprzed lat.
Korespondencja prywatna w polskim systemie prawnym jest chroniona. Znajduje to swoje podstawy w art. 49 Konstytucji RP, który gwarantuje wszystkim obywatelom ochronę tajemnicy komunikowania się. Tajemnica komunikowania się obejmuje nie tylko tradycyjną korespondencję (listy), ale również e-maile czy też SMS-y.
Aby coś upubliczniac trzeba mieć zgodę obu stron
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 20
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.