Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Wnerwiające sytuacje na forum
Autor Wiadomość
Mateusz_M 
Specjaliści



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Sie 2008
czyli 5699 dni temu
Posty: 852
Podziękowania: 17/38
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2010-06-21, 18:22   Wnerwiające sytuacje na forum

Moze tu nie miejsce na ten post ale jest taka jedna osoba , jedna i ta sama która od zawsze usuwa mi posty , rzadko podaje powód usunięcia a o podpisie mowy nie ma ... jestem prawie pewien ze to jedna i ta sama osoba i nawet wiem mniej więcej która to .
Często jest tak ze sobie usunie post " bo mi nie pasuje " ... i to jest wkurzające ...

Kolejna sprawa

Chodzi o nieszczęsną grupę Opiekun forum ... piszę nieszczęsną bo więcej przez nią problemów niż zalet wypływających w uczestnictwie w niej .
Oprę się o swoją sytuację ... gdy byłem opiekunem ( do dzisiaj ) często dostawałem wiadomości na gadu gadu mające na celu wyprowadzenie mnie z równowagi a w szczególnym wypadku doprowadzenie mnie do stanu w którym rozważałem odejście z grupy i odsuniecie się z życia forum .
No bo cóż ... do administracji taki " typ " nie podskoczy no bo strach , do modów nie podskoczy bo oni tacy spokojni , do zwykłych userów nie podskoczy no bo co oni mu przeszkadzają a opiekunowie ? Opiekunów można poniżać bo to przecież nie moderacja nic mi nie zrobią ... zbanują ? to założę sobie nowe konto - w czym problem !
Opiekunowie zawsze są w centrum uwagi i najwięcej im się dostaje .
Jak większość wie , byłem opiekunem do pewnego czasu , później był moment rezygnacji ale później nadszedł czas refleksji , rozmów z innymi i podjęcia decyzji o powrocie do grupy . Zostałem przyjęty bez problemów , a dziś zauważyłem ze zostałem z tej grupy usunięty ... no cóż jeżeli KTOŚ myśli że jeżeli opiekun nie pisze jednego i tego samego w każdym temacie to się nie udziela to chyba dobrze ze zostałem usunięty z tej grupy .

Pod koniec mojej wypowiedzi chciałem poruszyć jeszcze jedną sprawę .

Są tu ludzie którzy mają spory staż na forum . Większość z nich to doświadczeni , pomocni hodowcy i mili ludzie , ale są jednostki które uważają się za najmądrzejszych hodowcow na świecie , inni się nie liczą . To jeszcze nic ... gorzej jak dana jednostka jest w grupie jak ja to nazywam wyżej rangą , typu moderator , junior admin ... tu zaczyna się armagedon ...


Nie snujcie tu domysłów kogo dokładnie mam na myśli , tylko wreszcie pod uwagę i skupcie się na całości bo czas coś z tym zrobić , a nie całe życie czekać az jeden problem się uleży i pojawi sie drugi .

Czekam na wasze sugestie i komentarze .
_________________
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-06-21, 18:31   

Mateusz_M napisał/a:
Opiekunowie zawsze są w centrum uwagi

pewnie by chcieli hehe                            
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Mateusz_M 
Specjaliści



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Sie 2008
czyli 5699 dni temu
Posty: 852
Podziękowania: 17/38
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2010-06-21, 18:34   

yotan, cenię twoje poczucie humoru , ale czekam na sensowniejsze i bardziej dyplomatyczne uwagi bo na razie można wywnioskować ze to ty starasz się utrzymać swą osobę w centrum uwagi . Pozdrawiam Serdecznie :-)
_________________
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-06-21, 18:36   

Mateusz_M, nie denerwuj się... Nie jesteś pępkiem świata hihi...
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Mateusz_M 
Specjaliści



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Sie 2008
czyli 5699 dni temu
Posty: 852
Podziękowania: 17/38
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2010-06-21, 18:38   

Nie prowokuj , to ludzie nie będą się denerwowali ;) Po za tym czy ja się denerwuję ? Ja tylko grzecznie proszę żebyś pisał na temat a nie o duperelach , bo o nich możesz pospamowac na SB .

Pozdrowienia
_________________
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-06-21, 18:56   

Mateusz_M, to jest jak najbardziej na temat - ale w Swoim ogromnym poczuciu krzywdy nie raczysz tego zauważyć.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Mateusz_M 
Specjaliści



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Sie 2008
czyli 5699 dni temu
Posty: 852
Podziękowania: 17/38
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2010-06-21, 19:49   

yotan, na prawdę daruj sobie . Podenerwuj sobie kogoś innego , bo ja na tym forum już dużo spięć przeżyłem i mam dosyć .
Proszę cię byś resztką swojej kultury osobistej darował sobie tego typu uwag co do mojej osoby . Aha i jeszcze jedno , jak uważasz ze którakolwiek z twoich jakże mądrych wypowiedzi w tym wątku jest na temat to jesteś w błędzie ... Choć mógłbyś napisać post zawierający same emotikony i można by to już uznać za to ze dopominasz się o to żeby dodać cię to tych " Wnerwiających sytuacji " , bo często ty grasz w tych sytuacjach główną rolę .


" Rozmowę " między mną a tobą uważam za zamkniętą . Nie mam ci nic więcej do powiedzenia , a głos oddaję użytkownikom .
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mateusz_M 2010-06-21, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-06-21, 19:53   

no nie jest mi łatwo, ale postaram się :mrgreen: o Jaśnie Pokrzywdzony Panie Hrabio!
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5920 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2010-06-21, 22:07   

Jak widzę, znowu się coś dzieje i ja niezbyt jestem tu poinformowany :idea:
Wiem że ostatnio mało siedzę na Forum i zaglądam tylko na kilka chwil późnym wieczorkiem czytając na szybkiego co niektóre tematy. Zapewne dlatego też co nieco mi ucieka z uwagi.
Jak widać, musze się cofnąć troszkę w te posty i zobaczyć co jest przyczyną jeśli takie coś zawarte jest na stronie, chyba że ktoś mi na pw to napisze bo jestem zielony.



Korzystając też z sytuacji i mimo iż nie jest tu miejsce o tym, chciał bym wspomnieć ze Haall nie jest już junior adminem z mojej uwagi którą mu niedosłownie wytknąłem odnośnie tematu o srebrnodziobkach.
Może niepotrzebnie napisałem to w temacie (portal) no ale widać jak co niektórzy podchodzą do takich sytuacji jak i ogólnie do Forum, które budujemy dla dobra Nas tu wszystkich.
Cóż, sytuacje w życiu bywają różne :idea:

Haall - dzięki za współpracę.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
Lothar 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Mar 2009
czyli 5492 dni temu
Posty: 35
Podziękowania: 10/2
Skąd: Plock

Wysłany: 2010-06-22, 06:41   

Niestety lub na szczęście takie miejsca skupiają wielu różnych ludzi. Każdy ma inny charakter. Zdarzają się ludzie pokroju yotan'a którzy uważają się za zabawnych prowokując innych użytkowników (przy okazji nie wnosząc nic pozytywnego do tematu) - przykład z tego wątku. Są też inni dla których to co myślą na dany temat jest święte i mogą bić się na noże w obronie swoich teorii, nie przyjmując argumentów innych (często słusznych). Pocieszające jest to, że jedna i druga grupa skazana jest na mierniactwo w tym co robią, ponieważ nie rozwijają się. Szkoda tylko, że robią zamieszanie na forum. Na szczęście forum skupia również wartościowych ludzi, z dużą wiedzą którą chętnie się dzielą. Dlatego często zaglądam na to forum.
_________________
Katarzynki / Ajmarki prążkowane / Stokówki prążkowane
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
Haall
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-22, 09:27   

Ja również dziękuję za współpracę. Było mi niezmiernie miło spędzić trochę czasu w tak szacownym Towarzystwie. Niestety zasadnicza różnica zdań, która uwidoczniła się przy okazji mojego artykułu o srebrnodziobkach nie pozwala mi dłużej cieszyć się pobytem tutaj. Postawiona przede mną konieczność wyboru doprowadziła niestety do takiej, a nie innej decyzji.
Jednocześnie bardzo proszę o usunięcie mojego profilu z Aviornis.
Pozdrawiam.
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-06-22, 09:50   

Szkoda Haall, uważam, że to wielka strata dla tego (i każdego innego) grona... Ale doskonale rozumiem Twoją decyzję. :cry:

Ale Panowie: nie zbaczajmy z tematu! Mateusz gotów tego nie przeżyć! To Jego temat i Jego problem! :mrgreen:
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
jacek 
Doświadczony Hodowca



SPIS-HODOWCÓW: http://spis-hodowcow.pl/jacek

Moja specjalizacja:
Ptaki wodne

Pomógł: 15 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 602
Podziękowania: 53/11
Skąd: Czerna

Wysłany: 2010-06-22, 10:01   

yotan napisał/a:
Ale Panowie: nie zbaczajmy z tematu! Mateusz gotów tego nie przeżyć! To Jego temat i Jego problem! :mrgreen:


yotan, przesadzasz już, daj na luz bo zaczynasz przeginać :evil: :evil:
_________________
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
krzychu w1 
Specjaliści



Pomógł: 25 razy
Wiek: 57
Dołączył: 30 Sty 2008
czyli 5903 dni temu
Posty: 378
Podziękowania: 23/24
Skąd: Przemyśl
Ostrzeżeń:
 1/5/8
Wysłany: 2010-06-22, 20:37   

Mateusz chciał prze ten temat coś zasygnalizować,a nie narazić się na niezrozumiałe dla mnie kpiny, przyłączam się do prośby jacka .
A swoją drogą,co do kasowania postów userom,to czy nie powinna administracja powiadamiać o powodzie i że post jest usunięty. Tak przynajmniej jest na innych forach i moim zdaniem tak powinno być tu.Nie zauważyłem by moje posty były usuwane,ale jeśli by się tak stało to chciał bym znać powód.A poza tym jeśli ktoś napisze głupi post,czy pełen błędów to tylko świadczy o autorze i jako taki powinien zostać jako świadectwo głupoty autora. Myślę że wystarczyło by dbać o to by posty były w odpowiednich działach i nikomu nie ubliżały.Co myślicie o podawaniu powodu dlaczego post został usunięty?
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5920 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2010-06-22, 20:50   

krzychu w1 napisał/a:
Co myślicie o podawaniu powodu dlaczego post został usunięty?

Pomysł dobry i miało tak być od dawna. Przy usuwaniu postu każdy kto robi to teraz, musi ręcznie po swojemu napisać powód gdyż wysyłanie automatyczne powiadomień jest jak na razie skiczowane (przestawione czy cos), i czekam na chwilkę wolnego czasu kiedy to Kamil będzie mógł zerknąć. Dzisiaj dzwoniłem do niego ale jest zajęty już od dłuższego czasu, trzeba poczekać.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-06-23, 08:58   

jacek napisał/a:
yotan, przesadzasz już, daj na luz bo zaczynasz przeginać

Owszem, ale mam w tym swój cel. Ostatnio wiele pisze się (głównie na SB) o kłótniach, awanturach, problemach i niedomówieniach. Swoimi wpisami w tym temacie próbowałem obnażyć jeden z wielu powodów takich spięć.
Forum od samego początku rozwijało się bardzo prężnie. Wanted chciał stworzyć coś nowego, lepszego i chwała mu za to - start był świetny. Ściągnął sporo Userów z innych portali - na różnych zasadach (osadzenie "na funkcji", czasem wyrzutków z innych portali), ale udało mu się. Zachęcił też sporo "osób postronnych", które zalogowały się po raz pierwszy z różnych powodów: z ciekawości, głodu wiedzy lub zwykłej chęci zaistnienia. Wszystko rozkręcało się świetnie, powstawały przeróżne bardzo ciekawe tematy, wielu Userów dzieliło się swoimi spostrzeżeniami z hodowli, wspólnie cieszyli się z sukcesów hodowlanych. Niestety w pewnym momencie zaczęto kłaść większy nacisk na ilość, a nie na jakość - zaczęto ponaglać Userów do pisania postów, ale przecież ile można pisać o tym samym? Aministracja potworzyła sobie dodatkowe konta, tylko po to, aby nakręcać tematy czasami jakże durnymi pytaniami. Były też próby wprowadzenia nowych działów, jak np. zwierzęta futerkowe czy kopytne – na szczęście spełzły na niczym, bo to przecież Forum o tematyce ptasiej.
Wprowadzono też coraz to nowe kolejne grupy Użytkowników, mające na celu nadać jakieś wyróżnienie. Dla jednych przynależność do grupy np. "Doświadczony hodowca" to był szczyt marzeń, dla innych porażka (piszę tu o sobie), a jeszcze innym było i jest nadal to obojętne. Wprowadzono też grupę "Opiekuna forum" - tak na prawdę nie wiem po co. Przecież to, czym się Opiekunowie mają zajmować to przecież zadanie Moderatorów. Jednak z tych nikt (poza kiedyś Aeterną) nie robi nic - spoczęli na laurach, wystarczył im zielony kolor i gruba czcionka nicku. Pozostaje jeszcze grupa "Junior Admin", z której ubywa ludzi, a z tych co zostali, to jedynie Michuuu i ex-Jr.Admin Haall potrafili bezstronnie i sensownie pracować i sprawdzali/sprawdzają się na swoich stanowiskach. Obecnie odnoszę wrażenie, że Opiekunowie są potrzebni wantedowi z następującego powodu: są to najczęściej młodzi ludzie, jeszcze (bez urazy) emocjonalnie niedojrzali, którzy są w wieku, w jakim człowiek szuka swojego miejsca w życiu i odczuwa silny pociąg do przynależności do jakiejś grupy społecznej (dlatego młodzież najłatwiej zwerbować do sekty). Osoby te w zamian za odrobinę uwagi ze strony osoby, która zdaje się dowodzić jakąś grupą są w stanie wykazywać się ślepym posłuszeństwem i niezdrową lojalnością, jednym słowem: dają się łatwo zmanipulować. I tu do sedna sprawy: Mateusz_M sam był Opiekunem. Czuł się wtedy potrzebny, doceniony i władczy. Miał możliwość usuwania i edycji postów, straszył warnami i banami, niejednokrotnie dawał odczuć swoją "wyższość" nad Userami o innych kolorkach. Teraz role się odwróciły i czuje się zawiedziony. Trzeba wziąć pod uwagę to, że jest on na swoim punkcie względnie mocno wyczulonym młodym człowiekiem, a w takich przypadkach podobne zagrywki czasami źle się kończą. Mateusz_M: nie łam się, przejdzie Ci. Forum internetowe i świat wirtualny to nie wszystko.
Uwaga do wanteda: od czasu "afery" z prawami autorskimi na Forum przyjąłeś postawę "ukrytą". Niby ciągle Ciebie nie ma, a Twoje wpisy się pojawiają. W sprawach ważnych dla Forum nie zajmujesz pozycji, wszystko zrzuciłeś na barki swoich młodocianych Opiekunów, którzy sobie z tym nie radzą, chcą być jak najbardziej lojalni w stosunku do Ciebie, ale czasami ta sytuacja ich przerasta i stąd większość spięć. Przyjąłeś postawę wyczekującą, olewasz jednak tym samym Userów, którzy nadal zaglądają na AV i chcieliby nadal uczestniczyć w życiu Forum. Jednak od jakiegoś czasu Forum zwyczajnie zamiera. Weź chłopie w Swoją garść Swoje Forum, bo w końcu upadnie za nisko i się już nie podniesie, a szkoda by było takiego wkładu pracy i wiedzy innych ludzi! Nikomu nie podobają się przepychanki „młodych gniewnych”!
Sprawa porządków na Forum: ostatnio panuje taki rygor, że niektórzy boją się pisać, bo „już jest taki temat”. Może wystarczy po prostu zrobić dodatkowe działy? Np. w dziale o astryldach wyróżnić dodatkowym działem amadynę wspaniałą, na temat której wciąż są nowe dyskusje? Wtedy każdy miałby szansę na zadanie odrębnego pytania i nie wprowadzałoby to chaosu i problemów ze znalezieniem potrzebnej informacji, która najczęściej zakopana jest na którejś z wielu stron tematu o amadyńcu.
Poza tym jeszcze mam inną uwagę do prawie całej obsługi Forum: traktujcie poważnie innych ludzi i ich odmienne zdanie oraz wolną wolę, a zwłaszcza, jeśli ci ludzie mają odwagę napisać i wytknąć prawdę, czasami niewygodną. To w ten właśnie sposób Forum będzie się rozwijało i poprawiało swoją wartość, a tacy ludzie mogą się do tego przyczynić! Kiedyś było już takie Forum, gdzie Admin kasował ludziom posty i banował ich za odmienne zdanie. Tego Forum już nie ma… Również warny w stylu: „Obrażanie obsługi forum, nie pozwolę się tak traktować. ostrzegałem Cię” są poniżej krytyki i świadczą, że niektóre osoby nie potrafią radzić sobie z emocjami i nie powinny pełnić niektórych funkcji. I nie chodzi mi tu o wiek metrykalny, który nie ma tu aż takiego znaczenia. Raczej chodzi o dojrzałość emocjonalną.
Jeszcze jeden drobiazg: owszem, wszędzie zdarzają się jednostki, które na siłę chcą przepchnąć swoje racje, ale to są pojedyncze przypadki. Wielką wadą internetu jest brak możliwości patrzenia innym osobom w twarz podczas rozmowy, co nie pozwala nam na postrzeganie emocji innych osób. A słowo pisane z reguły odbieramy najpierw jako negatywne, przy czym spore znaczenie ma tu nastawienie do rozmówcy, które ostatnio na AV niestety najczęściej bywa negatywne. Wykażmy odrobinę dobrej woli i nie traktujmy każdego Usera jako wroga!

Na koniec chciałbym przeprosić Mateusza_M: celowo wykorzystałem Twoją wrażliwość emocjonalną, aby przejaskrawić niektóre problemy, z jakimi borykają się niektórzy Użytkownicy i całe Forum. I nie ma tu znaczenia, że Twoich wpisów nie darzę sympatią. Nie znam Cię po prostu. Postaram się, aby takie zachowanie z mojej strony więcej nie powtórzyło.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-06-23, 09:06   

Chciałbym uprzedzić uwagi w stylu: "to sam się zgłoś do obsługi": otóż kiedyś nawet chciałem, ale właśnie przez Obsługę zostałem wtedy nieładnie potraktowany. Po głębszym zastanowieniu jednak stwierdzam, że nie nadaję się z powodu braku czasu.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
JK 
Doświadczony Hodowca



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 6 razy
Wiek: 61
Dołączył: 03 Lut 2009
czyli 5532 dni temu
Posty: 476
Podziękowania: 23/8
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2010-06-23, 09:56   

Yotan to żeś sporo czasu poświęcił na napisanie tego postu pod którym podpisuję sie rękoma, nogami i czym sie da.
_________________
prawdopodobnie perwszy w Polsce odchów śliwki lutino
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Mateusz_M 
Specjaliści



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Sie 2008
czyli 5699 dni temu
Posty: 852
Podziękowania: 17/38
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2010-06-23, 12:05   

yotan, przeprosiny oczywiście przyjęte . Ja też chcę Cię przeprosić za moje szczeniackie zachowanie . Mam nadzieję że nie będziemy mieli w sobie wrogów ?
Pozdrawiam
_________________
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5920 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2010-06-23, 22:52   

yotan napisał/a:
Uwaga do wanteda: od czasu "afery" z prawami autorskimi na Forum przyjąłeś postawę "ukrytą". Niby ciągle Ciebie nie ma, a Twoje wpisy się pojawiają. W sprawach ważnych dla Forum nie zajmujesz pozycji, wszystko zrzuciłeś na barki swoich młodocianych Opiekunów, którzy sobie z tym nie radzą, chcą być jak najbardziej lojalni w stosunku do Ciebie, ale czasami ta sytuacja ich przerasta i stąd większość spięć. Przyjąłeś postawę wyczekującą, olewasz jednak tym samym Userów, którzy nadal zaglądają na AV i chcieliby nadal uczestniczyć w życiu Forum.


Ukryta aktywnośc moja nie była zamierzona na Forum i nie do takiego celu miała służyc. Sprawdzałem poprawność opcji u mnie jak i innych userów. Jestem już od pewnego czasu widoczny, po prostu przeoczenie.
Jeśli chodzi o sytuacje sporne, hmmmm - często zaglądał na Forum zbyt póżno, PRACA , oraz braki czasowe. Nie udzielam się też zbytnio za wiele gdyż:
-coś jak chciałem robić, udzielić się w kłótni, wskazać coś, nawiązać rozmowę obronną czy nie - dostawało mi się gdyż wielu siadało na AV i na moją osobę niczym wściekłe psy. Sporo było takich sytuacji w przeszłości. Cieszę się, że udało mi się wyjść z tego i od pewnej chcieli postanowiłem troszkę wyluzować, inaczej spoglądac na wszystko. Zapewne widać gołym okiem że już nie mieszam się w zadymy. Po prostu zbastowałem i dobrze mi tak.
Jeśli mowa o moich wpisach, wyluzowałem też z tym gdyż jak sam widzę - sporo mam napisane postów na tym Forum i odczówam że ja je buduję gównie a inni w większości tylko czytają. Nie sugeruję się tym że to moje Forum bo nie taki miałem cel. Chciał bym mieć swoje to bym załóżył sobie Bloga a to ma być dla WAS.
Chciał bym, by każdy pisał tu o swoich problemach hodowlanych, osiągnięciach, kłopotach, nowościach, dawał zapytania i wiele innych ....
Jak się czegoś nie pisze np. o problemach w hodowli, to nie ma odpowiedzi na to.
Nie zapytasz się czegoś np. o lęgach jak masz wątpliwość, nie wiesz co i jak, to kto ma ci na to odpowiedzieć ?

Nie zwalam też wszystkiego na innych, jak coś trzeba zrobić to się staram aczkolwiek głosu decydującego nie zabierałem w kłótniach. Uważam że kto jest zamieszany w takie coś to powinien wziąć to na swoje barki i jakoś z drugim wytłumaczyć.


Jeśli chodzi o konta Obsługi (dodatkowe jakieś) - to ja wiem tylko o Aviornis i sam je stworzyłem dla całej Obsługi (ci co mają do tego uprawnienie, widzą pewną grupę i możliwość logowania się na tym koncie). Pewne opcje mają moderatorzy a jak jest jakaś dziwna nagła sytuacja i mod nie ma uprawnień to logują się na junior admina i wówczas mogą zrobić poprawki, edycję postów grupy wyższej itp.

Grupy na Forum - chciałem i nadal mam taki zamiar, by ci co chcą jakoś być wyróznieni od początkujących, mogli się do takich grup starać przynależeć. Wszędzie barierą pewną jest ilość postów jak i to co robią na stronie.


Młodzi gniewni - każdy z Nas był młody i miał swój temperamencik. Cóz, nikomu nie będę zabraniał należeć do takiej grupy tym bardziej że już nie ja przyjmuję do niej członków. Spodziewałem się róznych userów w niej i tak jest aczkolwiek oczekiwania mam od nich jeszcze inne. Czasem ktoś mi zaimponuje, inny zaszokuje itd.
Wiem, lepiej by byli powściągliwi i podchodzili inaczej do wszystkiego i tak bym chciał. Jak jest sami widzimy, mam nadzieję jednak ze wszystko się zmieni i poprawi.

Co by tu jeszcze rzec !
Na pewno nie pozwolę by Forum padło na dno. śpię i myślę co tu jeszcze wprowadzić, zrobić, dodać ale czasu mi brak i umiejętności.
Temu też ciągle szukam konkretnej osoby znającej się na budowie Foru i prowadzeniu ich gdyż na Kamila nie zawsze mogę liczyc, chłop też ma rodzinę i pracę.


Co jeszcze chcecie wiedzieć ?


yotan, dzięki za słowa które napisałeś bo mam nadzieję że oprócz mnie inni też wiele z tego zrozumieją.
DZIĘKI.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 17
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.