Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Kącik dobrego humoru
Autor Wiadomość
jomidzola 
Doświadczony Hodowca
Dzolek



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 13 razy
Wiek: 109
Dołączyła: 13 Kwi 2009
czyli 5464 dni temu
Posty: 1071
Podziękowania: 84/216
Skąd: POLSKA

Wysłany: 2009-12-04, 22:20   

Samolot zbliża się do Tajlandii i podchodzi do lądowania. Z głośników słychać głos stewardesy:
- Ostrzegamy państwa, że połowa ludności Tajlandii ma HIV, a druga połowa - gruźlicę.
- Co ona powiedziała? - pyta się wnuczka przygłuchawy dziadek.
- Żeby dupczyć tylko te, które kaszlą...

:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

___________________________________________________________

Jasio wraca ze szkoły z pokrwawionym nosem.
- Co ci się stało? - pyta mama.
- To przez tego magika z cyrku, który podczas przedstawienia wyciągnął mi z nosa złotą monetę!
- I zostawiił cię w takim stanie?
- On nie! Po przedstawieniu moi koledzy szukali następnych monet!


:mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
_________________
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.

— Victor Marie Hugo

Pozdrawiam Cię Gość :lol2:

.....Miłośniczka....;*
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

krzysieksolec
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-04, 22:30   

Haha :-D ten ostatni mimo iż już nie raz słyszany, za każdym razem rozśmiesza :-P . Następne prosimy :-D .
 
 
jomidzola 
Doświadczony Hodowca
Dzolek



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 13 razy
Wiek: 109
Dołączyła: 13 Kwi 2009
czyli 5464 dni temu
Posty: 1071
Podziękowania: 84/216
Skąd: POLSKA

Wysłany: 2009-12-04, 22:56   

Nauczyciel pyta: - Jasiu, ile miałeś lat w ostatnie urodziny? - 7. - A ile będziesz miał w następne? - 9. - Siadaj, pała! - Niech to szlag, pała w urodziny!

___________________________________________________

Spotyka się dwóch facetów, jeden mówi:
- Kurcze, powiedz mi co mam zrobić, mam problem z teściową. Wchrzania się do każdej dyskusji, kłócimy się - nie mogę dojść z nią do ładu.
- Spoko, kup jej samochód. Teraz jest dużo samochodów, wypadki, zabije się gdzieś.
Spotykają się po dwóch tygodniach:
- Aleś mi doradził.
- Co się stało?
- Posłuchaj, nie dość, że straciłem kasę na samochód, ona żyje i prowadzi jak szatan, to jeszcze ma trzech kierowców na sumieniu.
- A jaki jej samochód kupiłeś?
- No, syrenkę.
- Trzeba było jaguara, to by już nie żyła.
- Teraz kupię jaguara.
Spotykają się po dwóch tygodniach:
- Rany Julek, jaki jestem szczęśliwy!
- Co, nie żyje? A nie mówiłem?
- Uf, wreszcie nie żyje, a najbardziej mi się podobało, jak jej głowę odgryzał.

____________________________________________________

Dlaczego Mikołaj jest zawsze uśmiechnięty? Jako jedyny zna adresy wszystkich grzesznych dziewczynek...


____________________________________________________

Św. Mikołaj przyjechał do Etiopii i rozmawia z dziećmi:
- Dzieci, a czemu wy takie chude jesteście?
- Bo nie jadłyśmy od miesiąca!
- Co! Jak nie jadłyście, to nie będzie prezentów!

____________________________________________________

Święty mikołaj mówi do dzieci:
- Sprzedam wam zabawki najwyższej jakości.
Dzieci płaczą.
- Czemu płaczecie?
- No bo musimy kupować.
- Ale są tanie.

____________________________________________________

Stał mikołaj na zakręcie, wpadł pod tira co to będzie? Tir ucieka z prezentami a mikołaj z tirówkami. Tak w te Święta tak już bywa, że mikołaj się zużywa.

:-D :lol: :-D :lol: :-D
_________________
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.

— Victor Marie Hugo

Pozdrawiam Cię Gość :lol2:

.....Miłośniczka....;*
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
dragon 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 9 razy
Wiek: 46
Dołączył: 30 Lip 2008
czyli 5721 dni temu
Posty: 637
Podziękowania: 51/41
Skąd: LÓDZ
Wysłany: 2009-12-05, 12:01   

http://www.youtube.com/watch?v=Es2-l25JvC0
http://www.youtube.com/wa...feature=channel
http://www.youtube.com/wa...feature=channel
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
dragon 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 9 razy
Wiek: 46
Dołączył: 30 Lip 2008
czyli 5721 dni temu
Posty: 637
Podziękowania: 51/41
Skąd: LÓDZ
Wysłany: 2009-12-05, 19:26   

prawie jak żywa
http://www.allegro.pl/ite...na_allegro.html
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
krzysieksolec
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-18, 19:16   

To może dam jeszcze trochę dowciapów :-P . Słabe, ale może komuś się spodobają :-D

Siedzi dwóch dresów na ławeczce i jeden do drugiego mówi:
- wczoraj siedzę dokładnie na tej ławce, a na tej na przeciwko piękna dupeczka.
Nagle ona do mnie oczko. To i ja do niej oczko.
Nagle ona trzepocze rzęsami. To i ja próbuję.
Nagle ona macha ręką, żeby podszedł. No to podszedłem
I wtedy ona zaczyna mnie jęzorkiem smyrać. To i ja ją smyram.
W końcu odrzuca torebkę i mówi: zrób mi to, co potrafisz najlepiej mój ogierze!
- I co, i co? - pyta kolega....
- I nic. Wy*ebałem jej z dyni....


---------------


Diabeł złapał Anglika,Francuza,Niemca i Polaka. Zaciągnął ich na bezdenną przepaść i mówi do Anglika:
- Skacz!
- Nie skoczę!
- Gentelmen skoczyłby!
Anglik skoczył. Nad przepaścią staje Francuz i diabeł go kusi:
- Skacz!
- Nie skoczę!
- Gentelmen skoczyłby!
- Nie skoczę!
- Ale teraz jest taka moda!
I Francuz skoczył. Nad przepaścią staje Niemiec i diabeł znów kusi:
- Skacz!
- Nie skoczę!
- Gentelmen skoczyłby!
- Nie skoczę!
- Ale teraz jest taka moda!
- Nie skoczę!
- To rozkaz!
Więc i Niemiec skoczył. Wreszcie, nad przepaścią staje Polak i diabeł kusi:
- Skacz!
- Nie skoczę!
- Gentelmen skoczyłby!
- Nie skoczę!
- Ale teraz jest taka moda!
- Nie skoczę!
- To rozkaz!
- Nie skoczę!
- A,to sobie nie skacz!
Polak skoczył.


---------------


Jasiu się pyta mamy na urodzinach przy całej rodzinie;
- Mamo, dlaczego jestem taki inny, jakiś dziwny i wogóle ?
A mama mówi:
- Wiesz synku, tamtej nocy była taka impreza, że możesz się cieszyć, że nie szczekasz...


---------------


Blondynka i brunetka oglądają wiadomości i blondynka mówi do brunetki:
- Założę się o 100 dolców, że ten facet nie skoczy z tego budynku.
Brunetka przyjmuje zakład i facet skacze z budynku, po czym brunetka mówi:
- Nie mogę wziąć twoich pieniędzy, ja już dziś widziałam te wiadomości i wiedziałam, że ten facet skoczy.
Blondynka na to:
- Ja też je już dziś widziałam i myślałam, że drugi raz nie skoczy.


---------------


Trzech kolesi zastanawia się jak rozdzielić miedzy sobą skrzynkę jabłek. Jeden rzucił pomysł, ze będą wymyślać wierszyki, kto wymyśli ten bierze 1 jabłko.
Zaczyna pierwszy:
- "Mickiewicz pisał wiersze, ja biorę jabłko pierwsze"
Drugi mówi:
- "Mickiewicz pisał wiersze długie, ja biorę jabłko drugie"
Trzeci myśli, myśli i mówi:
- "A ch...j wam wszystkim w d...e , ja biorę jabłek cała kupę"


---------------


Polak, Czech i rus spotykają diabła, Diabeł mówi : "niech każdy z was przyniesie po 1 Kwiatku z waszego narodu"

No to polak 1- przyniósł stokrotkę, Diabeł mówi: "teraz wsadź se ją w umpę" To polak wsadza i idzie

2 przyszedł Rusek, ma róże Diabeł mówi to samo, Rusek płacze i się śmieje !

Diabeł się pyta; Dlaczego płaczesz?, Bo mnie umpa boli, a dlaczego się śmiejesz? Bo Czech niesie kaktusa :D


---------------


Turysta zauważa Bacę siedzącego na kamieniu i zagaduje do niego:
- Ahoj Baco! A co tak siedzicie na tym kamieniu?
A Baca odpowiada:
- Ahoj Was to obchodzi!


---------------


Pani na lekcji polskiego mówi do Jasia:
- Jasiu poszukaj szmatki do wycierania tablicy.
No i Jasiu szuka a pani pyta się pozostałych dzieci:
- Co byście mi napisali na grobie gdybym umarła?
Dzieci zastanawiają się a Jasiu znalazł szmatę i woła:
- Tu leży ta szmata!


---------------


Szedł baca łąką, zobaczył coś w trawie, schylił się, przyjrzał, wziął na palec, powąchał, posmakował i mówi:
- Jak dobrze, że w to gó*no nie wdepnąłem.


---------------


Nawalony zając wraca po nocy do domu. W pewnym momencie fiknął i zasnął. W międzyczasie znalazły go dwa wilki i nie mogąc dojść do zgody poobijały sobie mordy aż do utraty przytomności. Rano zając się budzi, rozgląda się po pobojowisku i mówi:
- Ja to kiedyś po pijaku cały las rozwalę...


Dobra starczy :] :-P
 
 
jola 
Mega User



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 31 Sty 2009
czyli 5537 dni temu
Posty: 200
Podziękowania: 14/17
Skąd: śląskie
Wysłany: 2010-08-18, 14:46   

:-) :-D :mrgreen: Do bacy wypasającego owieczki podchodzi mężczyzna elegancko ubrany.
- Baco, co robicie ?
- Ano wypasom owce.
- Baco, jak wam dokładnie powiem, ile macie tych owiec, to dacie mi taką jedną do upieczenia?
- Dom, panocku.
Przyjezdny wrócił do samochodu, wziął laptopa, telefon satelitarny, połączył się z siecią, przetworzył dane i mówi;
- Baco, na tej łące pasie się 347 owieczek.
- Dobrze, panoczku. To wybierzcie sobie jedną. A jak wom powim, kim jesteście, to oddocie mi ją? - pyta baca.
- Dobrze , oddam.
- No , panocku , to wy jesteście konsultant Uni Europejskiej do spraw rolnictwa.
- A skąd to wiecie, baco?
- Ano tak, jeździcie drogimi samochodami, pchocie się, gdzie wos nikt nie prosi, zabierocie biedniejszym od wos i nic nie wiecie o mojej robocie! A teroz oddejcie mego psa coście go zamiast owiecki wybrali. :shock:
_________________
Jola
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5073 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2010-09-08, 16:20   

Takie instrukcje wchodzą teraz w życie w Unii Europejskiej :lol:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
jola 
Mega User



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 31 Sty 2009
czyli 5537 dni temu
Posty: 200
Podziękowania: 14/17
Skąd: śląskie
Wysłany: 2010-09-08, 18:21   

:lol: Przykro stwierdzić ale ta instrukcja jest już przestarzała :-D
ostatnio została zmodyfikowana INSTRUKCJA OBSŁUGI MEŻA a więc

Cytat:
Mąż
- to zaobrączkowany osobnik płci męskiej z możliwością do przystosowania w niewoli. Odnosząc się do sytuacji w domu, od razu zaczyna szukać jedzenia i miejsca do spania. Trzeba pamiętać, że jest on bardzo daleki od ideału, dlatego wymaga nieustannej opieki i kontroli. Męża należy trzymać w ciepłym i dobrze przewietrzonym pomieszczeniu.

Należy męża wyprowadzać na spacer raz dziennie na smyczy, ponieważ może ujawnić się instynkt do uciekania na boki. Nawet najlepiej wytresowani mężowie zostawieni bez opieki mogą nie znaleźć albo nie będą chcieli znaleźć drogi powrotnej.

Niestety urzędy zajmujące się wydaniem i rejestracją mężów tak zwane Urzędy Stanu Cywilnego, nie dają żadnej gwarancji oraz nie odpowiadają za zaginięcie lub ucieczkę męża.

Należy pamiętać, że okres udomowienia męża źle wpływa na jego naturalne funkcjonowanie - u niektórych pojawia się chęć ciągłych ucieczek, a niektórzy z czasem stają się niepotrzebną i nieestetyczną rzeczą w domu, którą należy się ciągle obserwować. Lecz przy dobrej technice tresowania, mąż może stać się pożyteczny.

Zastosowanie:
Należy ustalić po co kobiecie, która świetnie daje sobie radę, komplikować sobie życie nabywając męża. W najprostszym użyciu tego osobnika, mąż jest potrzebny do zapłodnienia, lecz przy odpowiednim wytrenowaniu może być użyteczny również w innych sferach życiowych, takich jak: poprawienie sytuacji materialnej, w ciężkich pracach domowych, itd.

Użycie:
Każdy osobnik płci męskiej pasący się na wolności może być potencjalnym mężem.

Zainteresować mężczyznę można czymkolwiek - rozpoczynając od butelki, kończąc górnolotną frazą, którą on wcale nie musi zrozumieć. Lecz należy pamiętać, że, jeżeli mężczyzna oddzielił się od stada i poszedł za kobietą, to najczęściej dlatego żeby doznać jednorazowej przyjemności i zaspokoić swój pierwotny instynkt.

Celem kobiety jest doprowadzić mężczyznę do kompletnego niezrozumienia swych czynów, bowiem tylko w takim stanie jest możliwe zaobrączkowanie, co jest głównym celem kobiety. Po zaobrączkowaniu najczęściej jest zaplanowane wesele, które ma spowodować, żeby mężczyzna jeszcze dłużej nie mógłby zrozumieć, co się stało.

Niektóre kobiety uważają, że mąż po zaobrączkowaniu, już nigdzie nie ucieknie. Niestety, to kompletna bzdura. Po zaobrączkowaniu należy zająć się procesem tresowania.


Tresowanie:
Po nabyciu męża należy od razu przystąpić do tresowania. Należy pamiętać, że nie tresowany mąż jest niebezpieczny dla kobiety, jak również dla całego społeczeństwa. Każdy, nawet najbardziej otępiały mąż poddaje się tresowaniu, należy tylko go regularnie żywić i mieć dużo cierpliwości.

Tak samo jak w przypadku tresowania psów tak i w przypadku tresowania męża należy zacząć od podstawowych komend, takich jak: "siadać", "leżeć", "obok" itd. Lecz komendy należy dawać nie w sposób dyrektywny, lecz miło: "Kochanie usiądź, chcę na Ciebie popatrzeć", "Kochanie połóż się, na pewno jesteś zmęczony", "Kochanie chodź bliżej, lubię jak jesteś obok mnie". Przy prawidłowym wykonaniu komend należy podkarmić albo pochwalić, żeby ukształcił się odpowiedni refleks przy usłyszeniu komend. Po przekonaniu, że dobrze są oswojone podstawowe komendy, należy przystąpić do tresowania bardziej skomplikowanych komend, takich jak: "przynieś", "podaj", "pozamiataj", "kup mi", "oddaj wypłatę", "pomóż mojej mamie", itd.

,
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Dyvid 
Mega User
Dawid Grzesik



Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2009
czyli 5355 dni temu
Posty: 174
Podziękowania: 18/3
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2010-12-18, 12:47   

Hehehe dobre :lol: a teraz kilka ode mnie .
Diabeł dał Polakowi, Ruskowi i Niemcowi środek przeczyszczający i powiedział że ten kto wejdzie na dziesiąte piętro i wytrzyma wygra.
Idzie Rusek zachciało mu się na pierwszym pietrze następnie idzie Niemiec zachciało mu się na drugim.Ostatni szedł Polak.
Idzie i zachciało mu się na 3 pietrze, zobaczył pijaka , nasrał mu miedzy spodnie kalesony. Idzie dalej zachciało mu się znowu na szóstym pietrze
, zobaczył wózek z dzieckiem i tam się opróżnił .Idzie dalej na dziewiątym pietrze znowu mu się zachciało . Zobaczył gazetę załatwił się i wyrzucił przez okno. Diabeł mu mówi - sprytny jesteś
Następnego dnia czyta w gazecie :
Pijak nasrał miedzy spodnie a kalesony.
Dziecko nasrało więcej niż waży.
Lecąca gazeta zabija przechodnia.



Polak,Rusek i Niemiec zostali zamknięci przez diabła w wiezieniu . Polak na drugim pietrze, Niemiec na pierwszym ,a Rusek na parterze.
Diabeł mówi do nich przyjdę po tygodniu i jak będzie u was czysto to was wyposzczę.
Polakowi się zachciało to wyciął dziurę i wszystko leciało do Niemca.Niemcowi tez sie zachciało to tez wyciął dziurę i wszystko spadało do Ruska.
Po tygodniu przychodzi diabeł do Polaka czystko , do Niemca tez czysto następnie puka do ruska a Rusek Już płynę , już płynę .


Dom publiczny sióstr zakonnych.to facet sobie myśli byłem we wszystkich w okolicy to zajrzę i tu.
Wchodzi widzi długi korytarz a na końcu zakonnica przy biurku . Mówi mu zapłaci pan 50 zł i tym korytarzem prosto to zapłacił
i znowu długi korytarz z zakonnica przy biurku na końcu . mówi do niego zapłaci pan 50 i tym korytarzem na prawo . to zapłacił
Idzie ,idzie i znowu zakonnica na końcu korytarza . Podchodzi i słyszy zapłaci pan 100 zł i tym korytarze do tych drzwi.
Myśli trochę drogo, ale tyle już zapłaciłem to zapłacę jeszcze te 1o0 zł.Zapłacił idzie otworzył drzwi i znalazł się za budynkiem.
Odwraca się a tu napis " Właśnie zostałeś wyr****ny przez zakonnice.

Leży baca brzuchem na trawie. Zaciekawiony turysta pyta:
Baco co robicie ??
Baca : konia pasę.


Siedzi baca na drzewie , na gałęzi którą piłuje .
Przechodzi turysta i mówi
Baco spadniecie
Baca- Nie spadnę ,nie spadnę.
Turysta Baco spadniecie
Baca -Nie spadnę ,nie spadnę.
Nagle trach baca na ziemi
i myśli sobie jasnowidz jakiś czy co ?.

Dwóch panów w średnim wieku rozmawia.
Słuchaj mówili mi ze jak będę w tym wieku to już nie będę mógł mnie się porostu nie chce.

I że to jest forum o ptakach to jeszcze jeden .
Dwóch starszych panów siedzi i patrzą jak gospodyni karmi kury.
Sypnęła ziarno kogut zeskoczył z kury i biegnie jak oszalały .
Na te jeden mówi do drugiego - Ty patrz jaki głód.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5073 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2011-02-08, 23:38   

Kobieta w życiu potrzebuje czterech zwierząt :
-Jaguara w garażu
-Norki w szafie
-Tygrysa w łóżku
-Jelenia do płacenia rachunków .
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
arkadio 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Mar 2008
czyli 5846 dni temu
Posty: 134
Podziękowania: 5/6
Skąd: Żuromin
Wysłany: 2011-03-08, 20:42   



;-)
Ostatnio zmieniony przez jomidzola 2011-03-08, 21:09, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5073 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2011-03-08, 22:52   

Facet dostał na urodziny papugę. Samotny. Od początku, kiedy tylko wniósł klatkę do domu i zdjął z niej zasłonę, zorientował się, że miała okropny nawyk przeklinania, rzucała mięchem co drugie słowo. Cóż było zrobić - wyrzucić żal, zawsze to jakiś towarzysz, zresztą prezent... Przez szereg długich dni starał się walczyć ze słownictwem papugi. Mówił do niej miłe słowa, puszczał łagodną, klasyczną muzykę, robił wszystko, żeby dać papudze dobry przykład... słowem pełna poświęceń terapia. Na próżno. Pewnego dnia, kiedy papuga wstała lewą nogą i była wyjątkowo niegrzeczna, opryskliwa i obrażała go na każdym kroku, coś w nim pękło. Zaczął krzyczeć, ale papuga darła się głośniej. Potrząsnął nią i nie dość, że zbluzgała go tak, że wiązanki nie powstydziłby się marynarz pływający na transatlantykach, to jeszcze dostał parę razy dziobem. W akcie desperacji wrzucił ptaka do zamrażarki, zatrzasnął drzwi, oparł się o nie i zsunął w dół. Papuga rzuciła się kilka razy o ściany zamrażarki, facet usłyszał przytłumiony bełkot i nagle wszystko ucichło. Facet ochłonął trochę, naszły go wyrzuty sumienia więc otworzył szybko drzwi zamrażarki. Papuga w milczeniu weszła na jego wyciągnięte ramię powiedziała: "Najmocniej przepraszam, że uraziłam pana moim słownictwem i zachowaniem, proszę o przebaczenie - dołożę wszelkich starań, aby się poprawić i nie dopuścić do podobnych scen w przyszłości" Facet tego się nie spodziewał - taka nagła zmiana była co najmniej szokująca - już otwierał usta chcąc zapytać co spowodowało tak radykalną zmianę, kiedy odezwała się papuga: "Mogę zapytać co zrobił kurczak?"
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
arkadio 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Mar 2008
czyli 5846 dni temu
Posty: 134
Podziękowania: 5/6
Skąd: Żuromin
Wysłany: 2011-03-08, 23:16   

Policjant zatrzymuje blondynkę za przekroczenie prędkości i prosi ją bardzo grzecznie, aby pokazała mu prawo jazdy.
Blondynka obrażona odpowiada:
- Chciałabym, abyście lepiej ze sobą współpracowali. Nie dalej jak wczoraj jeden z Was zabrał moje prawo jazdy, a już dziś oczekujecie, że je wam pokażę?



Mąż pyta się żony blondynki:
- Kochanie, czemu masz jedną skarpetę czerwoną a drugą niebieską?
- Właśnie nie wiem, a najdziwniejsze jest to, że mam jeszcze jedną taką parę.



Żona do męża:
- Zobacz... Ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść. Czuję się jak Kopciuszek.
- A nie mówiłem że ze mną będzie Ci jak w bajce?



- Janek, kto Cię poznał z Twoją żoną?
- To był przypadek... Nawet nie mam kogo winić.



Poradnia małżeńska. Przed biurkiem siedzi dość nerwowa para:
- Na czym polega Państwa problem? – pyta lekarz.
- Bo żona nie daje mi... – zaczyna mąż.
- Uch, Ty jełopie zakłamany! – przerywa żona. Ja Ci nie daję, napalona fujaro złamana?!
- ...nie daje mi dojść...
- O Ty chamie! Ja Ci dojść nie daję? Jak Ty masz niby dojść, impotencie zasrany z dziada pradziada, hipokryto Ty ?
- ...do słowa.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5073 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2011-03-09, 20:44   

Facet na targu kupił papugę. Po drodze do domu spotkał kolegów i zaprosił ich na wódkę. Postawił papugę na stole koło wódki i poszedł po kieliszki. Papuga w tym czasie otwiera wódkę ,,gul gul gul,, i stoi nieruchomo. Właściciel wchodzi do pokoju i mówi: - Gdzie jest moja wódka?! Postawił drugą i poszedł po widelce. Papuga w tym czasie otwiera wódkę ,,gul gul gul,, i stoi nieruchomo. Właściciel znowu przychodzi i się drze: - Do jasnej cholery gdzie jest moja wódka?! Postawił trzecią i idzie po kieliszki. Tym razem ukrył się za drzwiami i obserwuje wódkę. Papuga otwiera wódkę ,, gul gul gul,, i stoi nieruchomo. Facet wchodzi do pokoju stawia czwartą wódkę i mówi do papugi: - Jeszcze raz mi wódkę wypijesz to ci wszystkie pióra z dupy powyrywam!! Poszedł po kieliszki. Papuga otwiera wódkę ,, gul gul gul,, i stoi nieruchomo. Facet wchodzi, a papuga: - A mosz te pióra !!!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
dragon 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 9 razy
Wiek: 46
Dołączył: 30 Lip 2008
czyli 5721 dni temu
Posty: 637
Podziękowania: 51/41
Skąd: LÓDZ
Wysłany: 2011-11-18, 19:18   wesołe

Trochę ostatnio za nie dbaliśmy ten temat a czasami jest potrzeba uśmiechu.
znalazłem wypociny jednego z ''czytelników'' szkolnych bibliotek
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5073 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2012-04-07, 11:32   

Logiczne wytłumaczenie dla dziecka :mrgreen:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
kubao 
Doświadczony Hodowca



Moja specjalizacja:
Kury

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Lut 2010
czyli 5161 dni temu
Posty: 560
Podziękowania: 77/75
Skąd: Kalisz

Wysłany: 2012-11-19, 19:05   

Troche odświeżymy temacik :-D
http://kwejk.pl/obrazek/1532910/pawie.html
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
qrta 



SPIS-HODOWCÓW: polecam [url=http://www.biuro-lucka.pl//]biuro-lucka/[/url] !
Dołączyła: 24 Sty 2013
czyli 4082 dni temu
Posty: 2
Skąd: sieradz
Wysłany: 2013-01-24, 11:43   

Kowalski kupił samochód.
Na drugi dzień rozłożył go na części.
- Co ty wyprawiasz? - pyta się żona.
- Szukam. Poprzedni właściciel powiedział, że włożył w niego 5 tysięcy.
_________________
polecam biuro-lucka/ !
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
jaceusz 
Mega User



Dołączył: 25 Lut 2011
czyli 4781 dni temu
Posty: 28
Podziękowania: 2/6
Wysłany: 2013-01-24, 20:02   

Kowalski miał okropnego doła i postanowił popełnić samobójstwo. Zrobił ładną pętelkę, zdemontował żyrandol, podstawił taboret i gdy zaczepiał linkę zobaczył na szafie flaszkę. Przestawił taboret do szafy, sięgnął ręką i znalazł pół litra wódki.Sięgnął jeszcze raz i znalazł paczkę papierosów. Odzyskał humor. - Pieprze to samobójstwo, życie zaczyna mi się układać.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 20
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.