Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Bunia :)
Autor Wiadomość
atil 



Moja specjalizacja:
Papugi

Wiek: 40
Dołączył: 02 Sty 2012
czyli 4471 dni temu
Posty: 4
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Rybnik

Wysłany: 2012-09-04, 16:55   Bunia :)

Witam Wszystkich Userów. Po kilku latach marzeń o żaczkach doczekałem się ukochanego żaczka, właściwie Pani żaczkowej:)
Od dziecka interesowały mnie zwierzęta, w tym papugi, między innymi dlatego człowiek wyfrunął z domku na 5 lat żeby zrobić Technikum Weterynaryjne, no i pomieszkać w internacie;)
W zeszłym roku, kiedy to już byłem na swoim, zacząłem poważnie myśleć o żaczkach, pojechałem specjalnie do Niemiec po klatusie ( http://zooshop-online.com...g-mit-trennwand ).
Kilka tygodni temu, mój mentor i przyjaciółka Pysia34, obdarowała mnie żaczkiem:)
Pani żaczkowa trafiła do mnie wychudzona, bała się także wejść na ręke, właściwie chyba nie była tego nauczona, chociaż jest leciwą Damą:(
Wcześniej była u jednego z userów tego forum, Dorota71:(
Obserwując postępy w zachowaniu, jak i wygląd Buni muszę nieskromnie stwierdzić że musiała się mieć tam gorzej:(
Zdjęcie mojej księżniczki

Bunia ma się dobrze, wsuwa owoce, warzywka, bez problemu granulat i mieszanke. Nie ważyłem jej jeszcze, ale wyraznie nabiera masy, no i pewności siebie, bez problemu wchodzi mi na ręke, daje się głaskać, nawet wykonuje pierwsze loty.
Nie mógłbym nie wspomnieć że od niedawna mam pod opieką drugą princessę - Bellunię, którą przekazali mi przesympatyczni ludzie z Wieliczki :)
Ostatnio zmieniony przez sylwia2401 2012-09-09, 06:19, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5532 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-09-04, 17:25   

Jako rzekomy mentor :) przyznaj się że od ponad roku odradzałam Ci jakiekolwiek żako :D

Ale niestety ten uparty człowiek tak zakochał się w szarościach ze nic do niego nie docierało...żadne kolory czerwone , zielone , niebieskie czy inne. Nieodmiennie kochał szare :D
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
kamillo1395 
Specjaliści
Kamil Fornalczyk



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/kamillo1395

Moja specjalizacja:
Kury

Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 12 Gru 2009
czyli 5221 dni temu
Posty: 742
Podziękowania: 39/158
Skąd: Łęczyca

Wysłany: 2012-09-04, 23:25   

pysia34, I co dziwisz mu sie ? :P Przecie są prze najcudowniejsze :D
Też mi się marzy któryś już roczek, ale jeszcze nie pora na takiego towarzysza dożywotniego... :) Jeszcze troszku :)

atil, Daj więcej foci Buni jak możesz :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5532 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-09-05, 05:38   

Kamilo polecam barwnice i inne ale nie żako. Równie ładnie mówią a nie są tak agresywne. Ostatnio mój żaczek wyszarpując mi kawał mięsa z wargi śpiewa mi od tygodnia "....jak się masz kochanie , jak się masz..." :) A blizna raczej już zostanie.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
kamillo1395 
Specjaliści
Kamil Fornalczyk



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/kamillo1395

Moja specjalizacja:
Kury

Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 12 Gru 2009
czyli 5221 dni temu
Posty: 742
Podziękowania: 39/158
Skąd: Łęczyca

Wysłany: 2012-09-05, 06:12   

pysia34, Narazie nie ma opcji na papuge:/ bo by mnie domownicy razem z nią wydupcyli :D ale jak by zaczęła gadać to i by im się spodobało :D Ale na ten temat pogawędzimy prywatnie :P
No dawajcie ich foty :D A Ty pyśka dawaj filmiora jak żakuś Ci śpiewa :D
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
glizda177 
Doświadczony Hodowca



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Mar 2009
czyli 5489 dni temu
Posty: 443
Podziękowania: 46/4
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2012-09-05, 09:13   

bunie poznalam juz dawno temu u pysi nie była to dama skora do zabaw ze mna w sumie to spogladala na mnie jak na najwiekszego wroga .Chyba nie za bardzo lubi kobiety:).Basia dała mi słoiczek musu z owocow zebym mogła nakarmic ptaszyska bunia chardym wzrokiem patrzyła w moja strone :) .Twardy z Ciebie czlowiek atil skoro panienka stąpa Ci bez kapci po ciele.Nie raz pisałam ze wlasciciele żako to masochiści witam w klubie:):D .Nie za fajnie się wygląda ze szramami na rekach i plecach ale ja juz sie przywczaiłam że wygladam jakbym wpadła w krzak jezyn:)
Wiem cos na temat miłości do szarych eminecji tez sporo czekałam na mojego zaczka (11 latek) a kupilam 2 :) .Też pysia mi mowiła żeby ich nie kupować ale miłość do szarych eminecji zwycieżyła .Teraz jak już mam wszystkie gatunki o jakich kiedykolwiek marzyłam jestem najszczesliwsza osoba na ziemi z pewnoscia.
Pysia spełniła marzenia wielu ludzi .. dobrze ze bunia ma dobry dozywotni domek pelen milosci tak jak zasluguje na to. czkema na zdjecia belli slyszlam ze to nieslychanie mile zako :)
_________________
pozdrawiam Agnieszka
http://www.garnek.pl/agi77/a
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
atil 



Moja specjalizacja:
Papugi

Wiek: 40
Dołączył: 02 Sty 2012
czyli 4471 dni temu
Posty: 4
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Rybnik

Wysłany: 2012-09-05, 10:07   

To prawda że Pyśka odradzała mi w każdej rozmowie żakulce:D
Są to zdecydowanie inne ptaki, muszą mieć ochotę żeby coś zrobić, a ja to szanuje.
Bunia zdecydowanie woli facetów, niema mowy o kąsaniu, chociaż na początku próbowała, nie dałem się jej zastraszyć i z oślim uporem przekonywałem ją do siebie.
Po kilku tygodniach z ptaka który nie wchodził na ręke, jak przechodze obok niej odrazu dzwiga łapke żeby ją wziąść:D
Daje się głaskać po każdej części ciała:)
Sesję zdjęciową wkrótce zrobie obu moim pannom i będzie do oglądnięcia na garneczku.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
kamillo1395 
Specjaliści
Kamil Fornalczyk



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/kamillo1395

Moja specjalizacja:
Kury

Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 12 Gru 2009
czyli 5221 dni temu
Posty: 742
Podziękowania: 39/158
Skąd: Łęczyca

Wysłany: 2012-09-14, 12:29   

No i kiedy bd te Fotki Buni i reszty ?! :P
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
atil 



Moja specjalizacja:
Papugi

Wiek: 40
Dołączył: 02 Sty 2012
czyli 4471 dni temu
Posty: 4
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Rybnik

Wysłany: 2012-09-20, 09:36   

Bellunia
http://www.youtube.com/watch?v=cpGF7LrBKPc
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 18
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.