Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: wanted
2012-08-23, 07:36
Oświadczenie
Autor Wiadomość
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-14, 20:43   

Nikogo nie niszczę broniąc swoje dobre imie w przeciwieństwie do redakcji woliery gdzie próbowałam wyjaśnić sprawę polubownie osobiście z właścicielem forum który rzucił słuchawką podczas próby rozmowy telefonicznej. Chciałam załatwić sprawę po ludzku prosząc o usunięcie w SB na wolierze tekstów o spadającej gwiazdeczce ciągnącej za sobą smród....
Pomimo tego zarzucono mi kilkukrotnie włamy i kłamstwa na SB. Dla mnie sprawa Doroty71 byłaby zamknięta po usunięciu obraźliwych tekstów dotyczących mojej osoby. Nie interesuje mnie to co Woliera zrobi ze swoją redakcją,gdyż to wewnętrzna sprawa administracji woliery.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5940 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-14, 21:00   

Tylko widzisz albertooo u nas na AV brudów nie zamiata sie pod dywan,tak jak robia to twoi koledzy, tylko sie wyjaśnia sprawę,nie ma u nas takich betonów.
I dziwie się że jeszcze nikt Ci nie dał bana :mrgreen:
Na innym forum,już by Cie nie było :mrgreen:
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5940 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-14, 23:27   

Ojej Mirku,ale tym swoim wpisem przestraszyłeś wolierowców :-( ,że aż przestali pisać :roll:
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Mark Weeber 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2010
czyli 4904 dni temu
Posty: 4
Wysłany: 2012-08-15, 04:21   

Kodeks karny

Art. 267.

§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art. 266.

§ 1. Kto, wbrew przepisom ustawy lub przyjętemu na siebie zobowiązaniu, ujawnia lub wykorzystuje informację, z którą zapoznał się w związku z pełnioną funkcją, wykonywaną pracą, działalnością publiczną, społeczną, gospodarczą lub naukową, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-15, 07:20   

Cieszę się więc Marku że że hasła wraz z zaproszeniem do wglądu zostały mi dostarczone na tacy przez uprawnione osoby (to chyba delegowanie uprawnień tak najprościej to określić?) .....


Jak widać macki wolierowców sięgają daleko.....bo usunięto scriny z garnka (do wglądu na PW) a chęć ukrycia kreta pełniącego ważne funkcje redakcyjne jest tak silna że pewnie w swoich szykanach posuną się znacznie dalej.....
Prosta matematyka do której wystarczy szkoła podstawowa świadczy o tym że i diabła by do redakcji przyjęli jeśli tylko przyciągnie kilkadziesiąt osób więcej na forum nawet jeśli merytoryka ich polega na wyduszenie z siebie zdania "och!... jaka piękna kurka...." Które to zdania w czystej postaci ubarwiają jakże bujnie kwitnące forumowe zycie wolierowej braci :) powodując że forum plasuje się na pierwszym miejscu ze względu na ilość materiałów wprost proporcjonalną do zawartej w niej treści :)


Oba załączone pliki świadczą o prawdziwości słów zawartych w oświadczeniu redakcji wolierowej która woli udawać że ...."nic się nie stało ...koledzy nic się nie stało nic się nie stałooooo koledzy nic się nie stałooooo"...
Ostatnio zmieniony przez pysia34 2012-08-15, 07:35, w całości zmieniany 3 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
grajgul 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 16 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5934 dni temu
Posty: 901
Podziękowania: 74/106
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2012-08-15, 07:25   

pysia34, Scriny wrzuć na imageshack.us tam nie zginą ;)
_________________
Artykuły rehabilitacyjne i nie tylko - www.kursmed.com

Pozdrawiam cie Gość, :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Mark Weeber 



Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2010
czyli 4904 dni temu
Posty: 4
Wysłany: 2012-08-15, 07:45   

Tak prosto to nie jest, wiem ze szkolenia przed stażem.
Przyznałaś się oficjalnie do zapoznania się z informacjami niejawnymi, a to w jaki sposób uzyskałaś do nich dostęp ma tylko znaczenie, czy osoba z konta której dokonano szpiegostwa, będzie pociągnięta do odpowiedzialności za współudział, czy też nie.
Tak ja to widzę od strony prawnej, obym się mylił i wszystko rozeszło się po kościach.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-15, 07:54   

Drogi Mareczku jakim szpiegostwem jest zaproszenie przez koleżankę redakcyjną do obejrzenia pierdół i plot zawartych w treści postów forumowych? A co powiesz na materiały "ściśle fajne" które u nich wyciekły przez perfekcjonizm obsługi technicznej redakcji zimą, bagatela dwadzieścia kilka stron ogólnodostępnych "ściśle fajnych" ?
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5940 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-15, 08:26   

Mark Weeber, czy Ty Marku myslisz, ze wypuszczjąc takie oświadczenie pysi34, nie poradzilismy sie prawnika i myslisz, ze nie widział tych dowodów, co ma pysia34?
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
syju 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 3 razy
Wiek: 52
Dołączył: 24 Sty 2008
czyli 5930 dni temu
Posty: 124
Podziękowania: 4/2
Wysłany: 2012-08-15, 09:40   

Pysia, po co w ogóle tam wchodziłać ?? nudzi ci się ? nie masz co robić po nocach czy jak ? :mrgreen:

Życzę wam abyście w przyszłości tak zażarcie dyskutowali na temat hodowli ptaków, wymieniając się swoją wiedzą, przemyśleniami i uwagami :mrgreen:
Nie szkoda wam czasu na takie ,,pierdoły"?? :shock: nie lepiej książkę poczytać czy wyjść z dzieckiem na spacer ?
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5942 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2012-08-15, 09:55   

Artur622 napisał/a:
Na wolierce wytłumaczenie takiego sporu jest niemożliwe, z prostego powodu, administrator ma zawsze rację i post naruszający jego autorytet choć w najmniejszym stopniu zostaje natychmiastowo usunięty:)


Ja powiem prosto. Według mnie i teorii o jakiej piszecie to na wolierce kpiną jest to, że nie dopuszcza się do wytłumaczeń. Administrator myśli że Boga za nogi ma chwycone i że On mu pozwala na wszystko nie patrząc na to czy dobrze czy żle czyni. Ciekawe jakby taki człowiek był właśnie zamieszany niewinni w coś takiego i posądzany a nie była by to prawda no i zamiast wytłumaczenia się dostał by bana i posty by były systematycznie kasowane.

Nie chodzi mi akurat o tą sytuację tylko ogólnie o całokształt.
Na tamtej stronie jak widać wszystko toczy się innym biegiem i czy Admin ma rację czy nie, ty Ty userku siedż cicho i nie podskakuj.

Jaja sobie robią ze swojej postawy.


Cała prawda jaka jest z zawartą sytuacją to niestety jest tylko w dwóch zamieszanych w to osobach i wiedzcie mi, znajomośc kończy się w tym momencie i pozostaną w głowie tylko myśli. U jednej dlaczego, kiedy nic złego się nie zrobiło a u drugiej, dlaczego ........ no właśnie dlaczego zrobiłam coś takiego i straciłam znajomośc. Przez moje postępowanie komuś uprzykszyłam życie itd.


SYLWIA2401
No i nie ma betonów na AV :!:
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-15, 10:15   

Widzisz Jacku przykre jest to że na wolierze może ktoś ci pluć w twarz oskarżając cię o czyny niepopełnione ale ty nie masz prawa udowodnić swojej niewinności. Wolierowa redakcja jest w posiadaniu dowodów kopiowania całych tekstów i wielokrotnego użyczania haseł do kont które dają możliwość do wejścia w działy nie przeznaczone dla normalnego użytkownika. Nie wiem czy tylko ja miałam dostępność na wyraźne zaproszenie redakcji co widać na załączonych skrinach. Administracja ma czarno na białym inwektywy w postaci niecenzuralnych słów używanych przez moderatora pod adresem członków redakcji i właściciela a mimo to dla dobra ogółu nie zrobią z tym nic. Dlatego, że musieli by się wówczas przyznać do tego jaka jest naprawdę twarz woliery... Matactwa, nadużywanie władzy, wykorzystywanie funkcji redakcyjnych do prywaty i kupczenia. Przykre przekonałam się o tym sama. Dodam , że proponowano mi zimą wejście do tej redakcji ale grzecznie podziękowałam i dowody na to również posiadam., Bez manipulacji mogę wykazać się oryginałami kopii dokumentów przesyłanych z redakcyjnego życia opatrzonych na dodatek komentażem. Nie ujawniłam tego materiału, ponieważ moje zasady moralne stoją nieco wyżej poziomu na jakim prowadzi sie niektóre redakcyjne dyskusje.
Materiały które przedstawiłam oczyszczają mnie z zarzutów włamów na konta woliery. Z zarzutów o kłamstwa i włamanie bezprawne na forum redakcyjne woliery.
Nigdy nie było moim celem oczernienie kogokolwiek czy też rozpieprzenie jak to ujał właściciel jakiegokolwiek forum czy społeczności.


Syju należę do osób którzy nie mówią że deszcz pada jak ktoś im w twarz pluje.Zostałam bezpodstawnie zaatakowana i oskarżona o czyny których nie popełniłam.Chcąc wyjasnić sprawe polubownie w zaciszu zostałam obrzucona błotem. Teraz widać jak wygląda redakcyjne błoto i jakie kaczuszki w nim tkwią.


Jak dla mnie temat się wyczerpał i proponuję go zamknąć. W moim mniemaniu przedstawiłam dowody świadcząc o faktach a nie pomówieniach i to w zupełności wyczerpuje temat.

Temat do zamknięcia
Ostatnio zmieniony przez pysia34 2012-08-15, 10:18, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5940 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-15, 13:20   

Jeszcze tematu nie zamknę,pilnie go śledzę i dam szanse jeszcze wypowiedzieć się niektórym paniom, panom z woliery,żeby potem nie zarzucili nam, że nie mieli jak. Na dzień dzisiejszy tylko jeden się wypowiedział i do tej pory jeszcze nie rozumie jego bełkotu. Niektóre posty wygasna same, niektóre usunę wieczorem, ale tematu jeszcze nie zamknę przez jakiś czas.
Aha i ja tez mam kilka ładnych kąsków z grudniowych wycieków z działów ukrytych woliery.
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Al 
Doświadczony Hodowca



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomogła: 50 razy
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5934 dni temu
Posty: 845
Podziękowania: 53/4
Skąd: Knurów
Ostrzeżeń:
 1/5/8

Wysłany: 2012-08-15, 14:40   

pysia34 napisał/a:
.. Matactwa, nadużywanie władzy, wykorzystywanie funkcji redakcyjnych do prywaty i kupczenia. Przykre przekonałam się o tym sama. Dodam , że proponowano mi zimą wejście do tej redakcji ale grzecznie podziękowałam i dowody na to również posiadam.,

Temat do zamknięcia


Proszę o te dowody na matactwa itd., a także kto i kiedy proponował stanowisko w obsłudze,

materiały które zostały dostarczone są obecnie sprawdzane
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-15, 19:41   

Alicjo na Pw na moim koncie znajdziesz część odpowiedzi.
Natomiast ja dyskutować po tym jak SR rzucił słuchawką już z Wolierą nie zamierzam. Udowodniłam to co chciałam.
Reszty dochodźcie sobie sami.
W końcu brudy pierze się we własnym domu ;)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
atma 
Specjaliści



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/atma
Pomógł: 16 razy
Wiek: 52
Dołączył: 13 Kwi 2009
czyli 5485 dni temu
Posty: 708
Otrzymał 100 podziękowań
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2012-08-15, 20:17   

masakra.....przeciez to zabawa a zrobiło się jakby to była walka o życie
koleżanki i koledzy - może pora wrzucić na luz.
_________________

Ostatnio zmieniony przez lolek9898 2012-08-16, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-17, 10:10   

List tej treści otrzymałam od Administratowa Woliery
Od: ............
Do: pysia34
Wysłany: Wczoraj 16:28
Temat: Re: aa
Dla mnie sprawa jest zamknięta,roztrząsanie tego nic nie zmieni, Dorota odeszła i proszę nie insynuować że mam przeczytac Twoje pw na Wolierze, nikt nie przeczyta ,To Twoje pw niedostępne nawet dla administratorów

Twoj post sugeruje ze mamy program który pozwala na szpiegowanie userów.


_________________


W dniu wczorajszym, na skutek przeczytanych wiadomości PW na moim zbanowanym profilu pysia34 zawieszono jednego z moderatorów ponieważ pomimo całej redakcji nie podzielał sympatii do doroty71

KARYGODNE I JAKŻE FAŁSZYWE SĄ W MYŚL TEGO ZAPEWNIENIA ADMINA FORUM WOLIERA JAKOBY NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI

CZYTANIA PW NA FORUM WOLIERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Ostatnio zmieniony przez pysia34 2012-08-17, 10:36, w całości zmieniany 3 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5940 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-17, 11:35   

[quote="
perfidna z ciebie bestia, ale spoko zapamietam to sobie. spotka cie nagroda za takie chujowe zachowanie.
To jest odpowiedź od Administratora do jednego z userów z woliery

Dane usunąłem, żeby się nie dopatrywać okienka u góry ekranu :mrgreen:


edit wanted:
Proszę zwracać uwagę na słowa.
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Ostatnio zmieniony przez wanted 2012-08-18, 12:49, w całości zmieniany 3 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
ADAM ŻYŁA 
Mega User



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Lut 2010
czyli 5191 dni temu
Posty: 156
Podziękowania: 6/3
Skąd: przeworsk
Wysłany: 2012-08-17, 12:40   

perfidna z ciebie bestia, ale spoko zapamietam to sobie. spotka cie nagroda za takie chujowe zachowanie.

takie wypowiedzi świadczą tylko o tym forum i o osobach zarządzających tymi forami widzę że sam profesjonalizm w wypowiedziach tego Administratora

ps.
edit wanted:

Także proszę zwracać uwagę za zwroty i słowa.
Ostatnio zmieniony przez wanted 2012-08-18, 12:52, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5940 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-17, 13:11   

ADAM ŻYŁA napisał/a:
takie wypowiedzi świadczą tylko o tym forum i o osobach zarządzających tymi forami widzę że sam profesjonalizm w wypowiedziach tego Administratora


Skoro szef ma takich ludzi ,więc jaki sam szef musi być?:mrgreen:
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 21
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.