Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: wanted
2012-08-23, 06:36
Oświadczenie
Autor Wiadomość
Bukman 
Mega User



Wiek: 47
Dołączył: 21 Paź 2010
czyli 4908 dni temu
Posty: 13
Podziękowania: 4/1
Wysłany: 2012-08-17, 13:23   

Forum to tylko ludzie!!! takie czy inne, może jak pisał ktoś wcześniej zajmijmy się tym co naprawdę lubimy???. A d...i wszędzie pęłno, nikt ich nie sieje a i tak się rodzą...
Ostatnio zmieniony przez Bukman 2012-08-17, 13:23, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

atma 
Specjaliści



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/atma
Pomógł: 16 razy
Wiek: 52
Dołączył: 13 Kwi 2009
czyli 5464 dni temu
Posty: 708
Otrzymał 100 podziękowań
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2012-08-17, 17:27   

Koleżanki i koledzy ....wiecej luzu
czego wy oczekujecie ....no czego ...
no czego mozna spodziewać sie po ludziach na których kura czubatka polska patrzy z miloscia w oku
nie pozostaje nic innego jak pokiwać glową i ....dla wlasnego bezpieczenstwa wyrazic podziw
_________________

Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Aviornis 
Mega User



Dołączył: 11 Sty 2009
czyli 5556 dni temu
Posty: 234
Podziękowania: 1/17
Skąd: internet
Wysłany: 2012-08-17, 22:56   

Bukman napisał/a:
Forum to tylko ludzie!!!

Ty ich ludźmi nazywasz?
Zwierzęta mogłyby się nawet obrazić :mrgreen:
_________________
Nie rozrabiaj bo dostaniesz bana !
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2012-08-18, 11:55   

Dwa dni mnie na stronce nie ma a tutaj taki bajzer. Zbyt wiele sobie wszyscy troszkę pozwoliliście (nie mówię o tych co wypowiadali się z powagą). Dziwię się że i Obsługa wdepła w to łajno zniżając się do minimum poziomu.

Cały temat zamykam i uważam za zakończony !
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5532 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-20, 16:44   

Atma...oczekuje od ludzi uczciwości....jeśli admin woliery pisze mi że nie czyta Pw a potem na skutek przeczytania mojego PW wyrzucają moderatora...

Chyba swoją drogą powinni się nieco wstrzymać z osądami,oczernianiem,i epitetami wobec nas.

................
MODERATOR
Województwo: dolnośląskie

--------------------------------------------------------------------------------

Kto tak pięknie odpisał cycatej sylwii ?
sylwia2401 napisał/a:


kolejny wpis dotyczący naszego forum...

..............
Specjalista
II Administrator

--------------------------------------------------------------------------------

........... Oni manipulują informacjami, kłamią, oszukują, przetwarzają sobie dowolnie informacje i to wszystko pod auspicjami wanteda. Jak dla mnie, to nadaje się do sądu.
Albo my, albo oni. Niech każdy zada sobie w duchu takie pytanie i na nie odpowie. Jeżeli chcemy dalej ze sobą pracować, to weźmy się w garść, otrząśnijmy i nie dajmy im wprowadzić się w stan psychozy......


....stan kreciej psychozy dodam :D

Kolejny wpis

................
Specjalista
Założyciel Forum!
--------------------------------------------------------------------------------

.................Bo jesteśmy najlepsi i opiniotwórczy.
Dlatego, proszę Was, nie wdawajcie się w żadne bójki i niepotrzebne polemiki. Niech sobie kundle szczekają. Poszczekają, poszczekają i im się znudzi. Bądźcie ponad ten cały zgiełk. Polacy mają to do siebie, że wszędzie widzą wrogów. I tak jest w tym przypadku. Jak nie będzie reakcji z naszej strony, to kundle nie będą miały z kim walczyć.




Z przykrością dodam,że te niewybredne komentaże dotyczące nas użytkowników AV pochodzą z działów ukrytych woliery.

kolejny wpis ścisłego kierownictwa woliery...

......................
Specjalista
Admin .............
--------------------------------------------------------------------------------

AV im upada, na siłę tworzą nowe tematy, odgrzebują stare,więc taka wojenka to dla nich dobra reklama, ludzie wchodzą, czytają. Czy większa zadyma tym dla nich lepiej.
Nie odpowiadamy na zaczepki, ignorujemy w końcu im się znudzi, temat się wyczerpie, av tak ma, co jakiś czas musi udowadniać że jest lepszym forum niż inne.,




Zgrozą napawa mnie to co sądzą o innych ludziach tworzący "pion intelektualny" wolierowego forum admini i moderatorzy ....

Niewybredne słownictwo, obrażanie ulserów, bezpodstawne banowanie, czytanie wiadomości prywatnych. I to wszystko to na rzekomo NAJLEPSZYM FORUM. To tylko część materiałów które pomimo wolierowej czystki i sprzątania dotarły ostatnio do mnie.....

Drodzy koleżanki i koledzy z woliery nawet jeśli uważacie że nasze forum AV jest gorsze, to wasze postępowanie upewnia mnie w tym, że lepiej jest upaść (o czymnie ma mowy oczywiście) w doborowym kulturalnym towarzystwie niż trwać z wami wśród opiniotwórczych postów "och jaka śliczna kurka" :mrgreen:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5919 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-20, 17:42   

A to p. Tomku to niech pan nie kłamie bo pan wie kto napisał
[quote="
perfidna z ciebie bestia, ale spoko zapamietam to sobie. spotka cie nagroda za takie chujowe zachowanie.
To jest odpowiedź od Administratora do jednego z userów z woliery

Specjalista
II Administrator

Województwo: łódzkie
Skąd: Łódź

Wysłany: Wczoraj 13:30Â Â
Nikt tak nie napisał z nas. Już widziałem ten cytat, nie pamiętam tylko czyje to słowa ale znajdę to. I co znalazł pan? I nie wiem czego pan się mnie boi :mrgreen: że bezpodstawnie mnie pan usunął z woliery,aż tak zagrażam wolierze?
ale widocznie wam wszystko wolno :evil: nawet po cichu nas obrażać.
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
jomidzola 
Doświadczony Hodowca
Dzolek



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 13 razy
Wiek: 109
Dołączyła: 13 Kwi 2009
czyli 5464 dni temu
Posty: 1071
Podziękowania: 84/216
Skąd: POLSKA

Wysłany: 2012-08-20, 18:06   

sylwia2401 napisał/a:
bezpodstawnie mnie pan usunął z woliery


To samo zrobiono ze mną..... :!: :!: :!: człowiek nie ma prawa wyrazić swojego zdania bo po napisaniu 3 pstów od razu wylatuje z forum...... :P gdzie jest wolność słowa..... :?: to jest demokracja..... :?: Precz z wolierą....... :P Nie damy sobą pomiatać..... :)= :)= :)=
_________________
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.

— Victor Marie Hugo

Pozdrawiam Cię Gość :lol2:

.....Miłośniczka....;*
Ostatnio zmieniony przez sylwia2401 2012-08-20, 18:21, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2012-08-20, 20:57   

Osobiście otrzymałem screeny jak i skopiowane teksty z wolierki dotyczące pewnych tematów i też niestety mogę szczerze powiedzieć, że ludzie tam po prostu kłamią jakby to było ich obowiązkiem i przyzwyczajeniem. Wysysują sobie bajki jakieś i chcą w tym przegonić braci Grimm i Andersena - cóż, tak też można.

Niektóre osoby też przedstawiły mi, że zostały tam zbanowane tylko dlatego że są z AV. Dziwne tam miewają zasady sprzeczne z Regulaminem jak i prawami człowieka będącego w sieci.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5532 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-20, 21:09   

Jacku zapomniałeś że jedyne prawa demokracji wolierowej ustala "ojciec". Wobec powyższego siedzą jak myszki pod miotłą żeby teraz od swojego bana za nic nie dostać :D

Albo kagańce dostali, albo wody w usta nabrali i się teraz we własnym sosie duszą bo cisza jak makiem zasiał ... a nie wierze że nie szykują karbitu na kolejne krecikowe niusy....
Ostatnio zmieniony przez pysia34 2012-08-20, 21:10, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5919 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-20, 22:30   

Mają zakaz biedaki :-(


Specjalista
II Administrator



Województwo: łódzkie

Skąd: Łódź

Wysłany: Wczoraj 13:46Â Â
Ileż można. Przestańcie wchodzić na AV, czytać, komentować, nie wdawajcie się w rozmowy z nimi ani tam, ani u nas. Nic. Zero reakcji, zero kontaktu, totalna ignorancja tej ferajny. A u nas wszystko kasować i nie dopuszczać do żadnych pyskówek i wojenek. To jedyny sposób.
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2012-08-21, 20:19   

sylwia2401 napisał/a:
A u nas wszystko kasować i nie dopuszczać do żadnych pyskówek i wojenek. To jedyny sposób.

Pewnie, forum beznaganne bez jakiejkolwiek niezgodności userów. Modelowy przykład w sieci i taki .... sterylny i niestety zastraszony przez jedną osobę.

sylwia2401 napisał/a:
Przestańcie wchodzić na AV, czytać, komentować, nie wdawajcie się w rozmowy z nimi

I oby tak było, za nikim tęsknić nie będziemy.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5073 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2012-08-21, 20:33   

wanted napisał/a:
Niektóre osoby też przedstawiły mi, że zostały tam zbanowane tylko dlatego że są z AV. Dziwne tam miewają zasady sprzeczne z Regulaminem jak i prawami człowieka będącego w sieci.


Oni nawet nie wiedzą kogo maja w administracji :lol:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5919 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-21, 20:59   

Bardzo są posłuszni :mrgreen:

OPIEKUN DZIAŁÓW

Masz rację Tomku, tylko spokój może nas uratować, jeśli już wchodzicie na AV to piszcie tylko w merytorycznych postach, bez podtekstów. Nie dajmy się wciągać w żadne dyskusje, nie udowadniajmy niczego - winny się tłumaczy.
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5532 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-21, 21:08   

Mireeeeek nie obnażaj wolierowców i nie obrażaj czworonogów:D
Oni sę jak rybki za szybą akwarium teraz.....niemi :D
Ale skoro taka wola ojca..... trzeba słuchać żeby nie podpadać......w końcu do moderacyjnej roboty też kogoś potrzeba i wyrzucać nie bardzo jest już kogo.... mało kto przecież został :D
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5919 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-21, 21:32   

Ja się zastanawiam ? wiem że głupi jestem :-( ,ale po co nam tacy userzy, skoro nic nie piszą, nic nie mówią :-( może powinni iść do lekarza? to by dostali jakoś zapomogę :mrgreen: może coś im dolega?
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5532 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-08-21, 21:36   

sylwia nie zapomoga tylko zasiłek chorobowy.... polecam specjalności psychiatria i psychologia :D niestety nie korzystam więc adresów nie podam :D
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5919 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-21, 21:42   

Nawet mają w swoim gronie recydywistów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
którzy przeżyli już trzy takie awantury :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to już wiedzą jak walczyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

OPIEKUN DZIAŁÓW
Województwo: podkarpackie


Ja wiem, że czasem trudno się opanować, ale przeżyłam juz ze trzy takie forumowe awantury, rzucanie oskarżeń, zasypywanie mailami i privami i wiem, że najlepsza metoda to przetrzymać. Przestałam odpowiadać na maile domagające się wytłumaczenia, przestałam sie przejmować. I wszystko przyschło.
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Montre 



Wiek: 46
Dołączył: 22 Sie 2012
czyli 4237 dni temu
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-22, 20:03   

sylwia2401 napisał/a:
Na dzień dzisiejszy tylko jeden się wypowiedział i do tej pory jeszcze nie rozumie jego bełkotu. Niektóre posty wygasna same, niektóre usunę wieczorem, ale tematu jeszcze nie zamknę przez jakiś czas.


Po co ten temat ciągnąć skoro "bełkot" niektórych z woliery i tak niezrozumiały będzie usuwany, po co w ogóle ta dyskusja skoro "niektóre posty same wygasną a niektóre usuniesz wieczorem". Więc albo problem poruszacie i każda wypowiedź jest brana pod uwagę, ta bardziej lub mniej znacząca albo cała dyskusja nie ma sensu i sprowadza się do tego samego postępku nad którym debatujecie pod adresem innego forum.

Stara jak świat prawda mówi, nie wystawiaj cenzurki drugiemu, bo sam możesz na tym ucierpieć.
Napisałem to bo spotkałem się z podobną nagonką pomiędzy dwoma forami o innym profilu, nie cierpiało to, które było punktem ataku a to które atakowało, nikt nie chciał mi w to uwierzyć że to obróci się przeciwko "naszemu forum" i długo czekać nie było trzeba. Bo to działa w taki sposób szanowne grono, że tymi dyskusjami co jest takiego na innym forum nie tak robicie im reklamę.

Nieuczciwość jest zawsze i wszędzie i nikt tego z Was nie zmieni, czytanie prywatnych wiadomości, usuwanie niewygodnych postów to jest regułą każdego forum, nawet tego bo sami się do tego przyznajecie.

Jestem osobą postronną nie bronię racji żadnego z Was, jestem tym prostym użytkownikiem, odbiorcą tego co tu się dzieje i śmiem twierdzić że dorośli ludzie a zachowują się gorzej niż dzieci.

Post niewygodny zostanie pewnie usunięty.

Trafiając na wolierę myślałem, że Wami wszystkimi kieruje zamiłowanie do zwierząt do przyrody, że z takim zafascynowaniem hodujecie czy ten drób, czy inne zwierzątka, a tu czytając to wszystko widzę zażartą "walkę" o byt, o użytkowników nie mam pojęcia o co jeszcze, o tą pseudo nieuczciwość, której mamy wszędzie po czubek głowy.

Pewnie mój bełkot też będzie niezrozumiały, ale uświadomił mnie że ani jedno forum nie jest warte mojej uwagi.

Ludzie dajcie już na luz, weźcie się w garść i zacznijcie robić, co do Was należy

ps. nie mam takich samych nicków na obu forach, a zablokowanie tylko doświadczy tego, co wyżej napisałem. Zastanówcie się nad tym, czy warto?
Ostatnio zmieniony przez Montre 2012-08-22, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
sylwia2401 
Specjaliści
KOCHAM...TĘSKNIE...CZEKAM...



Pomógł: 61 razy
Wiek: 57
Dołączył: 14 Sty 2008
czyli 5919 dni temu
Posty: 3495
Podziękowania: 404/327
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2012-08-22, 20:22   

Montre napisał/a:
Post niewygodny zostanie pewnie usunięty.

Chyba pomyliłeś nas z innymi forami?
my nie usuwamy niewygodnych postów, lecz posty nic nie wnoszące do tematu,a na dzień dzisiejszy jeszcze nic nie usunąłem,nawet tych bełkotów.
_________________
PAMIĘTAJ- JEDNA MIŁOŚĆ- JEDEN BÓG- JEDNO PRZEZNACZENIE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Montre 



Wiek: 46
Dołączył: 22 Sie 2012
czyli 4237 dni temu
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-22, 20:27   

Nie znam tematu od dnia kiedy powstał, więc nie wiem co tu było a czego brakuje, piszę ogólnie do tego co napisałeś. Aby temat był rzetelny musi pozostać w całości i takim powinien pozostać.

Nie zaznaczyłem w tamtym poście, że nie mam na celu nikogo obrażać. Napisałem swoją opinię na ten cały temat, jak ja to widzę z punktu zwykłego usera, który trafi na ten temat.

W razie jakiegoś uszczerbku, na kogokolwiek zdrowiu, serdecznie przepraszam.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 19
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.