Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Niepodległości
Autor Wiadomość
tancerz2005 
Mega User



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Paź 2009
czyli 5277 dni temu
Posty: 106
Podziękowania: 21/6
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-11-16, 18:59   

ErniCK napisał/a:
tancerz2005, nie mnie oceniać sobie myślał ten policjant. Jeśli rzecznik policji mówi że to policjanci to chyba jednak tak, bo kogu mam wierzyć jak sami się przyznają że to funkcjonariusze. A co do kamer... JA osobiście nie widziałem więcej innych nagrań tylko właśnie to JEDNO więc może to ich wpadka....


Czasem nie trzeba wierzyć czy polegać na słowie innych tylko trzeba też pomyśleć i wyciągnąć własne wnioski...
Może właśnie innych nagrań nie było bo nie było takich sytuacji? Ja wciąż powtarzam że przez cały dzień 11 listopada nie widziałem policji po cywilnemu i w kamizelkach - jedynie umundurowanych. Dziwny traf że jakaś niszowa telewizja trafiła taki super temat i akurat im się udało to sfilmować...
Jak widać TVP1, TVP2, TVPWarszawa, POLSAT, TVN, TVN24, TVPULS, mają za mało kamer, bo wszystkie te telewizje były na Pl.Konstytucji i żadna nie sfilmowała cywili w kamizelkach policyjnych... A może wszystkie te telewizje są skorumpowane przez policje...? Pomyśl...
_________________

Zapraszam!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

Tban 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 26 Paź 2008
czyli 5623 dni temu
Posty: 221
Podziękowania: 26/22
Skąd: Strzelin

Wysłany: 2011-11-16, 19:01   

Erncik to powiedz mi jak to się stało że 40 "opancerzonych" policjantów zostało rannych ??
a innych miej (przecież też NIEMCY bili tych biednych "patriotów" :P ) ja widziałem i wszyscy widzieli scenę w której na stojących policjantów atakuje tłum rozjuszonych " prawdziwych patriotów " :evil:

a ty robisz taki krzyk bo jakiegoś policjanta poniosło :evil:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
ernest 
Mega User



Pomógł: 30 razy
Dołączył: 20 Maj 2008
czyli 5782 dni temu
Posty: 1662
Podziękowania: 29/26
Skąd: Kielce/Chęciny
Wysłany: 2011-11-16, 19:12   

Tban, przecież mówiłem że nacjonaliści nie są bez winy :!: Ale właśnie robię szum bo policjanta poniosło i bardzo dobrze, jak by to nacjonalista tak podbiegł do takiego gościa to by było jaki sku***yn, bandyta, idiota. Chcę tylko udowodnić że policja też nie jest bez winy i powtarzam nie mówię że nacjonaliści są bez winny.

Co do filmiku z tym zajściem. Zobacz pełną wersję, ten kto to nagrywał szedł z tą grupką która chciała dość do głównego marszu i naglę ci ''policjanci'' zaatakowali.
_________________
POLAK WĘGIER JEDNA KREW
Świętokrzyskie za Koroną!

-> www.wolierka.pl.tl zapraszam!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
ernest 
Mega User



Pomógł: 30 razy
Dołączył: 20 Maj 2008
czyli 5782 dni temu
Posty: 1662
Podziękowania: 29/26
Skąd: Kielce/Chęciny
Wysłany: 2011-11-16, 19:23   

tancerz2005, a może nie pokazują tego w telewizji :?: Raz na TVN 24 widziałem jak puszczali ten filmik właśnie tej ''niszowej'' telewizji. :->
_________________
POLAK WĘGIER JEDNA KREW
Świętokrzyskie za Koroną!

-> www.wolierka.pl.tl zapraszam!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
JC 
Specjaliści



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
czyli 5902 dni temu
Posty: 1931
Podziękowania: 126/25
Skąd: Nowodworze
Wysłany: 2011-11-16, 19:44   

Tban, podobno ten co lał tego przechodnia, tez jest ranny, podobno ma wybitą rękę :lol: Na jakimś z portali śmiali się, że pewnie dlatego kopał :lol:
Ja mam kilku kumpli w policji, spoko goście. Ale takich młodych, to jednak trzeba odpowiednio prowadzić, bo niektórym może "odbić". Mundur jednak trochę zmienia postrzeganie rzeczywistości. Pamiętam taki eksperyment psychologiczny, gdzie grupa ludzi "bawiła" się w więzniów i strazników. Kto jest więźniem a kto straznikiem wybrano przez losowanie. Po pary tygodniach "straznikom" zaczęło "odbijac". W słuzbach "siłowych", które są niezbędne, jest jednak potrzebny dość mocny nadzór. No i niestety niektórych trzeba zwalniać ze słuzby.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
tancerz2005 
Mega User



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Paź 2009
czyli 5277 dni temu
Posty: 106
Podziękowania: 21/6
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-11-16, 19:59   

JC napisał/a:
Pamiętam taki eksperyment psychologiczny, gdzie grupa ludzi "bawiła" się w więzniów i strazników. Kto jest więźniem a kto straznikiem wybrano przez losowanie. Po pary tygodniach "straznikom" zaczęło "odbijac". W słuzbach "siłowych", które są niezbędne, jest jednak potrzebny dość mocny nadzór. No i niestety niektórych trzeba zwalniać ze słuzby.


Ten eksperyment to Stanfordzki eksperyment więzienny (Stanford Prison Experiment-SPE) i zapomniałeś dodać że eksperyment ten polegał głównie na tym że ZAMKNIĘTO grupę ludzi.
Na podstawie tego eksperymentu powstała książka "Efekt Lucyfera. Dlaczego dobrzy ludzie czynią zło?" - warto przeczytać, bardzo fajna książka.

Cele eksperymentu wg Zimbardo

1.Skonfrontowanie tezy o radykalnej zmianie zachowania (skłonności do ogromnego okrucieństwa) zwyczajnych ludzi, kiedy stają się anonimowi i mogą traktować innych przedmiotowo.
2.Zbadanie wpływu otoczenia, autorytetu, solidarności grupowej oraz konkretnej sytuacji na działania jednostek (eksperyment Milgrama).

To tak w woli wyjaśnienia... Raczej niezbyt dobry przykład jeśli chodzi o młodych mundurowych... :-P
:->

P.S. 1
Eksperyment nie trwał parę tygodni lecz 6 dni... Potem go przerwano.

P.S. 2
Odbijało nie tylko "strażnikom" ale też i "więźniom".
_________________

Zapraszam!
Ostatnio zmieniony przez tancerz2005 2011-11-16, 20:02, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
ernest 
Mega User



Pomógł: 30 razy
Dołączył: 20 Maj 2008
czyli 5782 dni temu
Posty: 1662
Podziękowania: 29/26
Skąd: Kielce/Chęciny
Wysłany: 2011-11-16, 20:02   

! przed chwilą obejrzałem- 0:33, 0:53 normalne zachowanie? Pałą trzeba lać? Aż tak agresywny i nie bezpieczny?
tancerz2005, widzisz gdzie te zajścia mają miejsce? W bocznych uliczkach nie w samym centrum zamieszania - tam nie ma tych głównych stacji jak Polsat, TVN itp.
_________________
POLAK WĘGIER JEDNA KREW
Świętokrzyskie za Koroną!

-> www.wolierka.pl.tl zapraszam!
Ostatnio zmieniony przez jomidzola 2011-11-16, 20:16, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Tban 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 26 Paź 2008
czyli 5623 dni temu
Posty: 221
Podziękowania: 26/22
Skąd: Strzelin

Wysłany: 2011-11-16, 20:04   

JC masz rację znam ten eksperyment . I wiem jak to z nimi jest brat i szwagier byli policjantami kilku kumpli tam służy i w ZK też . Władza niestety uderza do głowy .
tyle że jest zauważona nadmierna agresja kilku policjantów którym odbiło bo może żona go zdradza i potrzebował się wyżyć :P
a jest bagatelizowana agresja "prawdziwych patriotów " :cry:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
ernest 
Mega User



Pomógł: 30 razy
Dołączył: 20 Maj 2008
czyli 5782 dni temu
Posty: 1662
Podziękowania: 29/26
Skąd: Kielce/Chęciny
Wysłany: 2011-11-16, 20:09   

Tban napisał/a:
a jest bagatelizowana agresja "prawdziwych patriotów " :cry:

jak to? to właśnie na nich wszystko jest zrzucane w telewizji :!: Pokazują tylko ich zamieszki, tego gościa co się mierzy z pięściami do policji i płonący samochód TVN'u.
_________________
POLAK WĘGIER JEDNA KREW
Świętokrzyskie za Koroną!

-> www.wolierka.pl.tl zapraszam!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
JC 
Specjaliści



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
czyli 5902 dni temu
Posty: 1931
Podziękowania: 126/25
Skąd: Nowodworze
Wysłany: 2011-11-16, 20:12   

Nie jest "bagatelizowana" :lol: Tylko od "bojówkarzy" czy więźniów z zasady nie wymaga się przestrzegania prawa, tzn wymaga się ale jak go nie przestrzegają to nie ma zdziwki :lol: Natomiast policjant to jednak "stróz prawa", więc tu stosuje się inne kryteria.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Szaleniec93 
Mega User
Mazowieckie/Siedlce



Moja specjalizacja:
Papugi

Dołączył: 07 Lut 2009
czyli 5519 dni temu
Posty: 238
Podziękowania: 7/22
Skąd: Siedlce

Wysłany: 2011-11-16, 21:14   

Nic na tym filmiku nie widzę oprócz tego że policjanci pogonili kolesia pałą i słusznie. Jakby prosili każdego żeby poszedł dalej itd to by tam cyrku nigdy nie skończyli. Koleś z tą flagą co ruszył dupe do przodu to stawał znowu pod ścianą i weź się człowieku nie denerwuj, po uj się kreci gdzieś gdzie jest zadyma? Nie jest zainteresowany to niech zbiera dupe do domu i nie przeszkadza.
Z resztą patrząc na bandę wściekłych ludzi, który dewastują wszystko wokoło wcale się nie dziwie że policjantom puszczały nerwy, to są tacy sami ludzie jak my, nie którzy nie mający doświadczenia w takich akcjach itd itd itd. Prawo mamy takie pokopane że policjant ginie na służbie od ciosu nożem zamian odstrzelić klientowi przedłużenie kręgosłupa, co mu zostaje? Pała i ma racje że robi z niej użytek bo inaczej to bydło wlazło by im na głowę. I mało mnie obchodzi kto tą zadymę kręcił, czy niemcy czy nasi czy chuk wie kto inny, rozgonić towarzystwo i tyle. A że ktoś może całkiem nie winny dostał wpier...? Będzie wiedział że na przyszłość nie trzeba się wpierdzielać między vodke a zakąskę.
_________________
"Tak to bywa, pies utonął-łańcuch pływa".

Moja Strona-Zapraszam!



Happek/Szaleniec
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
ernest 
Mega User



Pomógł: 30 razy
Dołączył: 20 Maj 2008
czyli 5782 dni temu
Posty: 1662
Podziękowania: 29/26
Skąd: Kielce/Chęciny
Wysłany: 2011-11-16, 22:19   

ciekawe najpierw leją pałą a jak ucieka to za nim?
Takim argumentem że puszczają nerwy to każdy może się posługiwać. A i nie wyciągaj przykładów z przeszłości bo i takie w drugą stronę mógłbym podać. Rozmawiamy o Marszu.
_________________
POLAK WĘGIER JEDNA KREW
Świętokrzyskie za Koroną!

-> www.wolierka.pl.tl zapraszam!
Ostatnio zmieniony przez ernest 2011-11-16, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Szaleniec93 
Mega User
Mazowieckie/Siedlce



Moja specjalizacja:
Papugi

Dołączył: 07 Lut 2009
czyli 5519 dni temu
Posty: 238
Podziękowania: 7/22
Skąd: Siedlce

Wysłany: 2011-11-17, 18:20   

ErniCK, normalnie patrząc na ten filmik to ganiają go całymi kilometrami przez Wawe. Bez jaj. Jest zadyma jest prewencja i nikogo to nie obchodzi czy słusznie czy nie słusznie i nie będę się nad tym rozwodził bo mnie też szlag trafia. Zadyma miała być rozgoniona, została rozgoniona i że ktoś dostał wpierdziel to BARDZO BARDZO DOBRZE. Może jak się jeden lub drugi popatrzy że może mu policja w trakcie takiej zadymy pał nasadzić to nie pójdzie tam dewastować czegoś co powstało za NASZE podatki! I możesz tych przykładów tutaj pisać miliard albo i dwa jak potrzebujesz...jak mi się zechce łaskawie cztery litery ruszyć to odpisze Ci taką samą liczbą...lecz to totalnie nic Nam tutaj nie da. Ja nie mam zamiaru nad zbyt za wiele wnikać co i jak się tam działo...komentuje to co zobaczyłem do tej pory...i tak to wygląda dla zwykłych szarych polaczków z zadupia jak ja.
A jak nie lubisz policji to jest wyłącznie Twój problem i nawet Ci się nie dziwie bo w końcu piszesz "Ole to my kibole" a oni całe życie mieli z policją na pieńku. Bajo.
Ostatnio zmieniony przez Szaleniec93 2011-11-17, 18:22, w całości zmieniany 3 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
ernest 
Mega User



Pomógł: 30 razy
Dołączył: 20 Maj 2008
czyli 5782 dni temu
Posty: 1662
Podziękowania: 29/26
Skąd: Kielce/Chęciny
Wysłany: 2011-11-17, 19:02   

Na pewno interesuję tego co dostał pałą. Ale dobra zakończmy już ten temat.
Kibol np. w gwarze poznańskiej to po prostu kibic, a to że media rozpowszechniły to słowo w ten sposób... Różni ludzie, różne opinie- dla mnie słowo Kibol oznacza przywiązanie do drużyny czy wygrywa czy przegrywa (nie jak niby kibice-pikniki) i jeździ za swoją drużyną po całej Polsce. Owszem są i tacy którzy rozwalają trybuny, dla mnie są to po prostu chuligani, a to jest różnica. W każdym klubie jest kilka grup: pikniki (ci najliczniejsi gdy są wyniki), Kibice/Kibole (ci którzy dopingują i są zawsze), Ultrasi (od przygotowania opraw) i chuligani (najmniej liczni). Bay.
_________________
POLAK WĘGIER JEDNA KREW
Świętokrzyskie za Koroną!

-> www.wolierka.pl.tl zapraszam!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 19
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.