Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wanted
2015-10-29, 22:07
Ogłaszam nabór do redakcji forum!
Autor Wiadomość
Wojtek_Ka 
Doświadczony Hodowca
Hodowca i Miłośnik ptaków



Moja specjalizacja:
Bazanty

Pomógł: 44 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Mar 2009
czyli 5501 dni temu
Posty: 1025
Podziękowania: 29/44
Skąd: Szadek\Zduńska wola

Wysłany: 2010-01-20, 22:57   Ogłaszam nabór do redakcji forum!

Witam Wszystkich!

Wraz z nowym rokiem postanowiliśmy dążyć do jeszcze większego ulepszenia naszego forum.
Jak wiadomo do tego potrzeba chętnych osób, gdyż jest to jednak ciężka praca i trzeba ją rozłożyć na co najmniej kilkanaście userów.
Dostałem moderacje grupy 'redaktorzy' i wprowadziłem\wprowadzam zmiany.
Ilość jej członków się zmniejszyła, gdyż nie każdy dysponuje czasem i ochotą na pisanie nowych artykułów i prowadzenia korekty- zarówno językowej jak i merytorycznej.
Postanowiłem więc, dać szansę chętnym osobom, aby mogły przyczynić się do rozwoju naszego forum.
Przechodząc do sedna:
Potrzebuję 5 userów do grupy 'Redaktorzy'. Kandydatury proszę pisać albo do mnie na PW, GG czy po prostu tutaj w temacie.

Na naszym forum do prac redaktorskich należy w szczególności opisywanie nowych, jeszcze nie opisanych gatunków zwierząt, biorąc pod uwagę poprawność języka, treść merytoryczną i naukową. Dobry artykuł nie polega na lekkiej zmianie informacji z sieci, ale konkretnym i spójnym opisaniu na przykład jakiegoś gatunku, najlepiej z własnym doświadczeniem.

Zależy nam wszystkim na tym, aby forum się rozwijało i przyciągało tym co posiada, każdy czegoś szuka i czegoś oczekuje, więc nie można zawieść ludzi którzy na przykład szukają pomocy, bo ich ptak choruje czy chcą zacząć hodowlę i uzyskać informacje.
Przed napisaniem artykułu należy oczywiście sprawdzić czy takowy już istnieje czy nie, aby nie było powielonych tekstów.
Przestrzegam też, przed kopiowaniem- jeśli zdarzy się, że ktoś umieści artykuł bez zgody autora to polecą ostrzeżenia.

Jeśli cytujemy jakiś tekst to proszę podać autora i link do strony, lub nazwę książki, oczywiście w przypadku zdjęć również ta zasada obowiązuje.

Dążymy do doskonałości i z Waszą pomocą będziemy co raz bliżej niej, tak więc zachęcam do współpracy aby razem osiągnąć wyznaczony cel.
Pamiętajmy: Nie liczy się ilość, ale jakość !
Chcę jeszcze podziękować userom którzy już się zasłużyli i swoje obowiązki świetnie wykonywali, chwała Wam za to :cmok:
Pozdrawiam 8-) 8-)
_________________
Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego.
Ostatnio zmieniony przez Wojtek_Ka 2010-01-21, 17:39, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-01-21, 07:58   

Wojtek_Ka napisał/a:
prowadzenia korekty- zarówno językowej jak i merytorycznej.

Czyżby chodziło o cenzurę???

Wojtek_Ka napisał/a:
jeśli zdarzy się, że ktoś umieści artykuł bez zgody autora to polecą ostrzeżenia.

Strach się bać...

A kto dostaje ostrzeżenie, jeśli Administracja Forum wkleja do postów innych użytkowników nie-swoje zdjęcia bez zgody ani autora zdjęcia ani postu?
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wojtek_Ka 
Doświadczony Hodowca
Hodowca i Miłośnik ptaków



Moja specjalizacja:
Bazanty

Pomógł: 44 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Mar 2009
czyli 5501 dni temu
Posty: 1025
Podziękowania: 29/44
Skąd: Szadek\Zduńska wola

Wysłany: 2010-01-21, 09:05   

yotan napisał/a:
Czyżby chodziło o cenzurę???

Nie, o poprawę błędów każdego rodzaju, zarówno ortograficznych jak i rzeczowych.

yotan napisał/a:
A kto dostaje ostrzeżenie, jeśli Administracja Forum wkleja do postów innych użytkowników nie-swoje zdjęcia bez zgody ani autora zdjęcia ani postu?


Podaj konkretny przykład.
Poza tym, ten temat służy mi do znalezienia ochotników do redakcji, a nie do tłumaczenia się. Tak więc jeśli masz jakieś uwagi to nie w tym temacie proszę.
_________________
Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-01-21, 09:14   

Wojtek_Ka napisał/a:
Nie, o poprawę błędów każdego rodzaju, zarówno ortograficznych jak i rzeczowych.

Te rzeczowe to pojęcie względne...

Wojtek_Ka napisał/a:
Podaj konkretny przykład.

post nr 49713

Wojtek_Ka napisał/a:
ten temat służy mi do znalezienia ochotników do redakcji, a nie do tłumaczenia się

Jednak myślę, że powinni wiedzieć, w czym mają pomagać...
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wojtek_Ka 
Doświadczony Hodowca
Hodowca i Miłośnik ptaków



Moja specjalizacja:
Bazanty

Pomógł: 44 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Mar 2009
czyli 5501 dni temu
Posty: 1025
Podziękowania: 29/44
Skąd: Szadek\Zduńska wola

Wysłany: 2010-01-21, 09:16   

Czemu zawsze znajdzie się ktoś kto musi mącić, nie chcesz pomagać to nie komentuj i już.
Aż tak bardzo zależy Ci, żeby się forum nie rozwijało :?:
Ja nie mam zamiaru prowadzić tutaj utarczek słownych, co miałem napisać to napisałem i nie będę dalej ciągnął tej dyskusji.

Czekam na zgłoszenia ochotników 8-)
_________________
Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
grajgul 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 16 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 901
Podziękowania: 74/106
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2010-01-21, 09:18   

jeżeli chodzi o ortografie to jestem w tym dobry a co do pisania tekstów to różnie to bywa ale ogólnie tez ok :) gdybym się przydał to chętnie pomogę
_________________
Artykuły rehabilitacyjne i nie tylko - www.kursmed.com

Pozdrawiam cie Gość, :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-01-21, 09:23   

Wojtek_Ka napisał/a:
Czemu zawsze znajdzie się ktoś kto musi mącić, nie chcesz pomagać to nie komentuj i już.
Aż tak bardzo zależy Ci, żeby się forum nie rozwijało
Ja nie mam zamiaru prowadzić tutaj utarczek słownych, co miałem napisać to napisałem i nie będę dalej ciągnął tej dyskusji.

Czekam na zgłoszenia ochotników


Nerwowy jesteś - a nie potrzebnie! Myślałem o zgłoszeniu swojej kandydatury i chciałem rozwiać niektóre wątpliwości. I dziękuję - rozwiałem! A właściwie Ty je rozwiałeś! Chciałeś konkretów - podałem. Nie masz na to odpowiedzi, więc się złościsz. To takie niedojrzałe...
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wojtek_Ka 
Doświadczony Hodowca
Hodowca i Miłośnik ptaków



Moja specjalizacja:
Bazanty

Pomógł: 44 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Mar 2009
czyli 5501 dni temu
Posty: 1025
Podziękowania: 29/44
Skąd: Szadek\Zduńska wola

Wysłany: 2010-01-21, 09:29   

Nie jestem nerwowy, ale może już przewrażliwiony, że co się nie zrobi to jest źle, bo zawsze komuś coś się nie podoba.

Przecież opisałem na czym to polega w poście pierwszym.
Co do Twoich konkretów, to nie jest tak, że nie mam odpowiedzi, tylko to nie jest temat do tego, masz jakieś pytania do zapytaj na PW, a nie tutaj wywalaj rzeczy typu:
yotan napisał/a:

A kto dostaje ostrzeżenie, jeśli Administracja Forum wkleja do postów innych użytkowników nie-swoje zdjęcia bez zgody ani autora zdjęcia ani postu?


grajgul1992, Okej. Skonsultuję się z Tobą na PW.
_________________
Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5885 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2010-01-21, 09:46   

Wojtek_Ka napisał/a:
Co do Twoich konkretów, to nie jest tak, że nie mam odpowiedzi, tylko to nie jest temat do tego

Ty zapytałeś - ja odpowiedziałem. Wcześniej ja zapytałem - Ty nie odpowiedziałeś.

Wojtek_Ka napisał/a:
masz jakieś pytania do zapytaj na PW, a nie tutaj wywalaj rzeczy typu:

Najłatwiej rzeczy niewygodne załatwiać na PW, bez świadków. Ale przecież to jest Forum publiczne. Mój post został zmieniony bez mojej wiedzy i zostało tam upublicznione nie moje zdjęcie.
Pytanie o to było podyktowane moją troską o siebie samego - bo nie chciałbym, żeby mi ktoś potem zarzucał, że coś komuś ukradłem albo że ktoś każe mi takie rzeczy robić...

Co do mojej kandydatury, to uważam, że Forum mogłoby na tym zyskać: dobrze znam ortografię i język polski, znam też języki obce, mam też inną wiedzę, której nie ma większość użytkowników Forum, moje teksty są rzeczowe, na temat i staram się być obiektywny. Czasami zdarzają mi się ciekawe pomysły. No ale... Jakie traktowanie takie kandydowanie... Pyszczyć łatwo, ale czasami trzeba przemyśleć co się chce powiedzieć. Dlatego wolę zostać zwykłym użytkownikiem, co to mąci i tylko bierze a nic nie daje. Więc dalej sobie będę brał ile wlezie :mrgreen:
Pozdrawiam
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Ostatnio zmieniony przez yotan 2010-01-21, 10:16, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Michuuu 
Doświadczony Hodowca



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/Michuuu

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 47 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2008
czyli 5730 dni temu
Posty: 2719
Podziękowania: 72/123
Skąd: Murowana Goślina

Wysłany: 2010-01-21, 09:53   

Ja chciałbym abyś mimo wszystko został redaktorem ;-)

yotan napisał/a:
dobrze znam ortografię i język polski

Potwierdzam ;-) Sam zostałem pouczony , jak źle coś napisałem ;-)
_________________
https://www.facebook.com/drobnaegzotyka

Moje aukcje - ALLEGRO
Moje aukcje - TABLICA
Ostatnio zmieniony przez Michuuu 2010-01-21, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wojtek_Ka 
Doświadczony Hodowca
Hodowca i Miłośnik ptaków



Moja specjalizacja:
Bazanty

Pomógł: 44 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Mar 2009
czyli 5501 dni temu
Posty: 1025
Podziękowania: 29/44
Skąd: Szadek\Zduńska wola

Wysłany: 2010-01-21, 09:55   

Ja sprawy z tym zdjęciem nie znam, ja postu nie edytowałem i nie wstawiłem.
Chwała Ci za to, że masz taką mega wiedzę, a na forum jeśli nie chcesz to jej nie przekazuj, nic na siłę.
Ja nie mam zamiaru zmuszać, a tym bardziej prosić.
Temat jest po to, aby zgłosił się ten kto z chęcią będzie nam pomagał i już.
Również Cię yotan, serdecznie pozdrawiam 8-)
_________________
Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Amanda 
Doświadczony Hodowca
Zeberki



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomogła: 21 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Maj 2009
czyli 5419 dni temu
Posty: 320
Podziękowania: 28/35
Skąd: Poznań

Wysłany: 2010-01-21, 10:17   

Jeśli mój młody wiek nie jest problemem, chętnie spróbowałabym..
Staram się pisać artykuły często, zazwyczaj używając swojej własnej wiedzy. Czasem przepisywałam tekst z książki i tak jakoś.. głupio mi teraz. Bo w wielu tych książkach pisały różne bzdury, np. że astryld lejcówka to ptak bardzo cichy, czy że szafranka złotogłowa to szafranka krasnogłowa.. x/
Ortografia nie stanowi problemu ;-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
JaAgata 
Mega User



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 16 Sty 2008
czyli 5916 dni temu
Posty: 105
Podziękowania: 5/11
Ostrzeżeń:
 10/5/8
Wysłany: 2010-01-21, 16:01   

Cytuje

Cytat:
Przestrzegam też, przed kopiowaniem- jeśli zdarzy się, że ktoś umieści artykuł bez zgody autora to polecą ostrzeżenia.
Jeśli cytujemy jakiś tekst to proszę podać link do strony i oczywiście w przypadku zdjęć również ta zasada obowiązuje.



W przypadku zdjęć obowiązuje taka sama zasada co w przypadku kopiowania artykułów bez zgody autora . Więc tutaj drogi administratorze wprowadzasz ludzi w błąd :roll: bo nie wystarczy podać link do źródła, ale także uzyskać zgodę jego twórcy. Proszę się zapoznać z ustawa dotyczącą praw autorskich a nie zachęcać ludzi (świadomie lub nie) do łamania prawa.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
pipon 
Mega User
HoDoWcA



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 2 razy
Wiek: 28
Dołączył: 21 Mar 2009
czyli 5486 dni temu
Posty: 91
Skąd: Raciąż
Ostrzeżeń:
 6/5/8

Wysłany: 2010-01-21, 16:22   

Jak dało by radę to i ja bym był chętny. Trochę o ptakach wiem z ortografią też nie jest najgorzej. Mam nadzieję, że mój wiek nie stanowi problemu. :-D
_________________
Pozdrawiam i Życzę Udanych Lęgów...:)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Al 
Doświadczony Hodowca



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomogła: 50 razy
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 845
Podziękowania: 53/4
Skąd: Knurów
Ostrzeżeń:
 1/5/8

Wysłany: 2010-01-21, 16:56   

Grupa redaktorzy powinna skladać się z ludzi, którzy mają ptaki i zwierzęta hodują je i znają się na tym.Co z tego jak ktoś opisze np. zebu lub jakieś egzotyczne ptaszysko którego w życiu na oczy nie widział :mrgreen: Nie ma mocnych, musi tekst zerżnąć z netu lub książki. Może to napisać wlasnymi słowami ale to będzie tekst z "drugiej ręki"
Zdjęć swojego autorstwa nie wstawi bo skąd je weżmie ? Oczywiście opisy zwierząt i ptakow + fotki własnoręcznie zrobione np, w ZOO lub u hodowcy to byłby dobry reportaż.Ale przepisywanie książek, art. z czasopism lub z netu + obce fotki :evil:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wojtek_Ka 
Doświadczony Hodowca
Hodowca i Miłośnik ptaków



Moja specjalizacja:
Bazanty

Pomógł: 44 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Mar 2009
czyli 5501 dni temu
Posty: 1025
Podziękowania: 29/44
Skąd: Szadek\Zduńska wola

Wysłany: 2010-01-21, 17:16   

JaAgata, No przecież napisałem, że przestrzegam przed tym, bo polecą ostrzeżenia.
Jest napisane:
Przestrzegam też, przed kopiowaniem- jeśli zdarzy się, że ktoś umieści artykuł bez zgody autora to polecą ostrzeżenia.
Więc o co chodzi :?:
Al,
Z kolei w tym przypadku jest napisane:
Dobry artykuł nie polega na lekkiej zmianie informacji z sieci, ale konkretnym i spójnym opisaniu na przykład jakiegoś gatunku, najlepiej z własnym doświadczeniem.

A poza tym jeśli ktoś chce opisać na przykład ptaka czy jakieś inne zwierzę, którego trudno spotkać w prywatnych hodowlach to jak ma to zrobić :?:

pipon, Porozmawiamy na PW.
_________________
Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
JaAgata 
Mega User



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 16 Sty 2008
czyli 5916 dni temu
Posty: 105
Podziękowania: 5/11
Ostrzeżeń:
 10/5/8
Wysłany: 2010-01-21, 17:20   

Nie wojtek zdanie napisane po kropce brzmi : Jeśli cytujemy jakiś tekst to proszę podać link do strony i oczywiście w przypadku zdjęć również ta zasada obowiązuje.

wiec napisz tak by było dla wszystkich zrozumiałe bo z tekstu wynika, że trzeba podac link do strony również jak się kopiuje zdjęcia.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wojtek_Ka 
Doświadczony Hodowca
Hodowca i Miłośnik ptaków



Moja specjalizacja:
Bazanty

Pomógł: 44 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Mar 2009
czyli 5501 dni temu
Posty: 1025
Podziękowania: 29/44
Skąd: Szadek\Zduńska wola

Wysłany: 2010-01-21, 17:26   

JaAgata, Poprawiłem tekst, dodając, że zgoda autora w obydwu przypadkach jest potrzebna. Czy teraz już jest ok :?:
_________________
Jeśli chcesz otrzymywać od innych coś wartościowego, dawaj najpierw innym szczerze to co masz w sobie najpiękniejszego.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
JaAgata 
Mega User



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 16 Sty 2008
czyli 5916 dni temu
Posty: 105
Podziękowania: 5/11
Ostrzeżeń:
 10/5/8
Wysłany: 2010-01-21, 17:33   

Cytat:
Przestrzegam też, przed kopiowaniem- jeśli zdarzy się, że ktoś umieści artykuł bez zgody autora to polecą ostrzeżenia.
Jeśli cytujemy jakiś tekst to proszę podać link do strony i UZYSKAĆ ZGODĘ AUTORA oczywiście w przypadku zdjęć również ta zasada obowiązuje.



Nie za bardzo ... bo zacytować to można kogoś z podaniem autora np. książki i jej tytuł.

Więc napisałabym tak

Cytat:
Przestrzegam też, przed kopiowaniem- jeśli zdarzy się, że ktoś umieści artykuł lub fotkę bez zgody autora to polecą ostrzeżenia.


Jeśli cytujemy jakiś tekst to proszę podać autora i link do strony, lub nazwę książki.



:-P :-P ;-) ;-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
grajgul 
Mega User



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 16 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 901
Podziękowania: 74/106
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2010-01-24, 15:39   

Wojtek_Ka, I jak ? masz już komplet ? :)
_________________
Artykuły rehabilitacyjne i nie tylko - www.kursmed.com

Pozdrawiam cie Gość, :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 19
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.