Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Tanie ptaki ???
Autor Wiadomość
scatkisiu 
Mega User



Dołączył: 16 Lis 2008
czyli 5638 dni temu
Posty: 41
Otrzymał 5 podziękowań
Skąd: Syców
Wysłany: 2010-01-18, 23:29   Tanie ptaki ???

Witam.
Natknąłem się w sieci na portal z ogłoszeniami.
Link: http://topad.pl/zwierzeta/ptaki/
Zwróćcie uwadę na ogłoszenia (pisownię), oraz ceny ptaków.
Co o tym sądzicie?
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

JC 
Specjaliści



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
czyli 5938 dni temu
Posty: 1931
Podziękowania: 126/25
Skąd: Nowodworze
Wysłany: 2010-01-18, 23:57   

Co o tym mozna sądzić :?: Nic, tylko tyle, że tam nikt nie usuwa ogłoszeń i że ich tam prawie nie ma, za wyjatkiem tych, dawanych automatycznie przez oszustów, prawdopodobnie z Afryki.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
scatkisiu 
Mega User



Dołączył: 16 Lis 2008
czyli 5638 dni temu
Posty: 41
Otrzymał 5 podziękowań
Skąd: Syców
Wysłany: 2010-01-19, 06:38   

Tak też myślałem. Biorąc pod uwagę ceny ptaków, i nie tylko ptaków, bo taką samą łamaną polszczyzną pisane są ogłoszenia o sprzedaży małp, a nawet krokodyli...
Swoją drogą nasza kochana policja zamiast prześladować kupujących czasami nieświadomie ptaki niezarejestrowane, ale pochodzące od Polskich hodowców. Mogłaby zająć się tą sprawą.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
arkadiusz 
Mega User



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Wiek: 46
Dołączył: 05 Gru 2009
czyli 5254 dni temu
Posty: 67
Podziękowania: 5/7
Skąd: wa-wa

Wysłany: 2010-01-19, 07:34   

To są jakieś ogłoszenia przetłumaczone translatorem a ceny to pewnie w dolarach tu napisane w PLN - jakaś ściema. :mrgreen:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
mar 
Specjaliści
hod. egzo



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Cze 2008
czyli 5788 dni temu
Posty: 116
Podziękowania: 13/1
Skąd: Mieroszów
Wysłany: 2010-01-19, 08:36   

Ceny będą w euro, tylko że potem okazuje się żę pieniądzę trzeba wpłacić na konto w kamerunie itp. Są to ogłoszenia wystawiane zazwyczaj porzez naciągaczy, ponieważ cena ary hiacyntowej to np. od 8 000 ero wzwyż. Sam chciałem dokonać kiedyś tylko podobnej tranzakcji,tylko że niby papugi znajdowały się w kamerunie, wiec chciałem tam pojechać,to odpisywano w języku angielskim że by nie , bo najlepiej będzie jak prześlę pieniądze, a oni nadadzą samolotem itp., oczywiście zrezygnowałem z tej tranzakcji, ale wiele osób daje sie naciągać, lub jak sprawdzaja ceny danych zwierząt to powołują sie na tego typu ogłoszenia że widzieli że za tyle sprzedają, wiec dlaczego np. ja czy znajomi mają tak drogo. Więc radzę być ostrożny nad tego typu ogłoszeniami, osoby te żerują na nieświadomych ludziach, chcących mieć ukochanego zwierzaka ( ale to wszystko tylko jedna bujda) :!: :!: :!: :!: :!:
_________________
Chwytaj póki masz co?
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
jomidzola 
Doświadczony Hodowca
Dzolek



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 13 razy
Wiek: 109
Dołączyła: 13 Kwi 2009
czyli 5490 dni temu
Posty: 1071
Podziękowania: 84/216
Skąd: POLSKA

Wysłany: 2010-01-19, 09:22   

Cytuję..... :lol2: :lol2: :lol2:

Treść ogłoszenia
Mam Zatloczona papuga ara, która Jestem odkładania się na przyjęcie do opiekuńcze i zainteresowanych person.This papugą jest domem wyszkolonych, DNA badanych, vet sprawdzane i dobrze trained.The parrot wszystkie jej dokumenty i bardzo przyjazne dla dzieci z domu i inne zwierzęta. The parrot talking parrot jest i zna bardzo dobrze, jeśli zainteresowani w niej po prostu wrócić do mnie, aby uzyskać więcej informacji i zdjęć. Thanks.She będą pochodzić z wolnej klatki również.


Dobry teksy.....heh.....można się nieźle ubawić czytając te bzdury..... :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
_________________
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.

— Victor Marie Hugo

Pozdrawiam Cię Gość :lol2:

.....Miłośniczka....;*
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
scatkisiu 
Mega User



Dołączył: 16 Lis 2008
czyli 5638 dni temu
Posty: 41
Otrzymał 5 podziękowań
Skąd: Syców
Wysłany: 2010-01-19, 09:37   

No i rozkręca się "moja mała prowokacja".
Logiczne, że jeśli byłaby to prawda, to przede wszystkim nasi kombinatorzy, a takich w Polsce nie brakuje już opanowaliby ten łatwy sposób zarobku, oczywiście kosztem naiwnych kupujących. A tak na marginesie. Dobrze, że ceny tych ptaków są tak wysokie.
Wyobraźcie sobie, że przez chwilową fascynację i widzi ni się dzieciaka rodzic kupuje ptaka-bo przecież nie jest drogi. I co dalej. Gdy pojawią się obowiązki, lub kłopoty-jest problem. (Ten problem nadal żyje) A biedne dziecko cierpi.... czekając, aż problem wreszcie padnie. Potem krótka rozpacz, ale tatuś nie może patrzeć jak dziecko cierpi, więc kupuje mu drugiego ptaszka, bo nie był taki drogi... I scenariusz się powtarza. znowu te same błędy w chowie i znowu niepowodzenie. Ale to nic , bo ptaszki nie są drogie...
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Alan1980 
Mega User
Bażanty



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/alan1980

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 11 razy
Wiek: 43
Dołączył: 31 Mar 2009
czyli 5503 dni temu
Posty: 1847
Podziękowania: 126/346
Skąd: Płońsk

Wysłany: 2010-01-19, 10:16   

Niestety na pewno znajdzie się ktoś kto się na to ogłoszenie nabierze - ale zawsze dzięki temu postowi może będzie tych osób mniej!
_________________
www.ozdobneptaki.pl
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 18
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.