Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
Adrian1 



Moja specjalizacja:
Papugi

Wiek: 33
Dołączył: 10 Lut 2013
czyli 4065 dni temu
Posty: 9
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Lubuskie

  Wysłany: 2013-02-11, 11:15   Witam

Witam wszystkich ;)

Jestem Adrian, papugi sa ze mną od 10go roku życia czyli zaraz będzie to cale skromne 13lat ;) moja przygoda zaczęła się z zieloną papużką falistą o imieniu Hugo ;) stopniowo apetyt rósł i pojawiła się druga ;) niebieska falka o imieniu Hugolina ;) niestety przez przeprowadzkę musiałem się z nimi rozstać i w nowym domku udalo mi się wybłagać rodziców na kolejne papużki ;) tym razem były to nimfy i to parka od razu ;) miałem je ok 2 lata czyli do czasu kiedy po raz pierwszy na żywo zobaczylem gadającą aleksandrette obrożną i to niebieskiego samczyka. Ależ mi się podibał masakra. Zacząłem zbierać pieniążki jednak mimo mojego młodego wieku nie szło mi to zbyt szybko. Hodowca (sąsiad) którego poznawałem dopiero zaproponował mi zamianę. Moja parka nimf za jedną alekse ręcznie karmioną. Zamieniłem się od razu. Czas leciał a mój apetyt na nowe papugi rósł jeszcze bardziej. i tak do zielonego samca pojawiła się niebieska samiczka ;) Para była ze mną parę ładnych lat jednak nie doczekałem się od nich młodych. Pewnie przez różne błędy z mojej strony. Nastała kolejna przeprowadzka.. tym razem ostatnia (tak mi obiecali rodzice z którymi mieszkam w tym domku do dziś) Parka aleks zostala oddana niestety.. ale w dobre ręce bo oddałem je dziadkowi który hoduje kanarki od dziecka czyli łohoho miliard lat ;D aleksy są z nim do dziś i co roku dają młode ;) dziadek chciał mi je oddać lecz widziałem jego przywiązanie do nich i mogł stworzyć im lepsze warunki niż ja no i oczywiście rozmnażały się u niego. upatrzyłem sobie inna papuge. jednak tym razem zrobilem inaczej. kupiłem kilka książek o papugach porozmawiałem z różnymi hodowcami oglądałem programy i filmiki na youtube na temat hodowli i trzymania tych papug. Wydaje mi się że dobrze się przygotowałem do roli właściciela i kupiłem sobie pięknego młodego ręcznie karmionego samca aleksandretty większej ;) a rok później na urodziny od swojej kochanej dziewczyny dostałem samiczkę do pary ;) na tą chwilę jestem szczęśliwym posiadaczem młodej parki aleks większych i robię wszystko żeby i moje papugi były zdrowe i zadbane ;)
Gdyby nie cały czas hamujący mnie moi rodzice miałbym dużo więcej tych pięknych ptaków bo to jest moja wielka pasja. Kiedyś to się zmieni ;) i spełnie swoje największe marzenie jakim jest żako. Do roli właściciela tej papugk przygotowuje się juz 3 lata i wiem że jestem przygotowany ;) jednak cena ptaka jest taka jaka jest i narazie stopuje mnie troche ale ;) jak to się mówi? na spokojnie ;)

w mojej domowej hodowli przewinęły się jeszcze nierozłączki, faliste, wiele nimf, patagonka jednak przez szkołę itd musiałem się rozstać z nimi.

to po krótce tyle o mnie, mam nadzieję że bede mógł jakoś czasami pomóc albo wyrazić swoje zdanie na temat moich obserwacji ;) choć widziałem że jest tu wielu doświadczonych hodowców z innego forum na którym również się udzielam ;)


za wszystkie błędy literowe przepraszam ale pisałem tego posta z telefonu (zepsuty laptop) a chciałem się już przywitać żeby brać udIał w dyskusjach itd.

Jeszcze raz witam serdecznie wszystkich ;)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

jomidzola 
Doświadczony Hodowca
Dzolek



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 13 razy
Wiek: 109
Dołączyła: 13 Kwi 2009
czyli 5464 dni temu
Posty: 1071
Podziękowania: 84/216
Skąd: POLSKA

Wysłany: 2013-02-11, 12:25   

Adrian1, ho hoo hooo Ardian obyś tak dalej pisał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Witamy Cię na naszym forum i zapraszamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i nowinkami w hodowli... :-D mile widziane fotki, a wiem że masz ich sporo :mrgreen:
Fajnie, że udało się Ciebie namówić .... :P :P :P
_________________
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.

— Victor Marie Hugo

Pozdrawiam Cię Gość :lol2:

.....Miłośniczka....;*
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Adrian1 



Moja specjalizacja:
Papugi

Wiek: 33
Dołączył: 10 Lut 2013
czyli 4065 dni temu
Posty: 9
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Lubuskie

Wysłany: 2013-02-11, 13:43   

Będę się starał ze wszystkich sił ;) zdjęcia narazie mam na "mojej" www ;p garnek i tam moje fotki są ;)


namówić ? przecież to był rozkaz ;p nie pamiętasz już? ;p
_________________
Zapraszam do mojej galerii ;)

www.garnek.pl/aadrian
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
jomidzola 
Doświadczony Hodowca
Dzolek



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 13 razy
Wiek: 109
Dołączyła: 13 Kwi 2009
czyli 5464 dni temu
Posty: 1071
Podziękowania: 84/216
Skąd: POLSKA

Wysłany: 2013-02-11, 14:12   

Adrian1 napisał/a:
namówić ? przecież to był rozkaz ;p nie pamiętasz już? ;p


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no jeszcze moich rozkazów nie wykonujesz, ale już nie długo :P :P :P :P :P
_________________
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.

— Victor Marie Hugo

Pozdrawiam Cię Gość :lol2:

.....Miłośniczka....;*
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Adrian1 



Moja specjalizacja:
Papugi

Wiek: 33
Dołączył: 10 Lut 2013
czyli 4065 dni temu
Posty: 9
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Lubuskie

Wysłany: 2013-02-11, 14:50   

Już się boję.........




;p
_________________
Zapraszam do mojej galerii ;)

www.garnek.pl/aadrian
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
jomidzola 
Doświadczony Hodowca
Dzolek



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 13 razy
Wiek: 109
Dołączyła: 13 Kwi 2009
czyli 5464 dni temu
Posty: 1071
Podziękowania: 84/216
Skąd: POLSKA

Wysłany: 2013-02-11, 15:41   

Adrian1 napisał/a:
Już się boję.........




;p


Nie spamuj tyko wklejaj zdj :-P :-P :-P
_________________
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.

— Victor Marie Hugo

Pozdrawiam Cię Gość :lol2:

.....Miłośniczka....;*
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Adrian1 



Moja specjalizacja:
Papugi

Wiek: 33
Dołączył: 10 Lut 2013
czyli 4065 dni temu
Posty: 9
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Lubuskie

Wysłany: 2013-02-11, 17:01   

Narazie nie dam rady wkleić.. zrobię to w sobotę jak wrócę do domu ze szkoły... nie mam tu na komuterze żadnych zdjęć papug.. jedynie na garnku..
_________________
Zapraszam do mojej galerii ;)

www.garnek.pl/aadrian
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 17
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.